Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Nowa polska marka z dodatkami do wnętrz - biżuteria dla domu

red.

Valevsky Home Jewerly jest producentem ręcznie wykonywanych designerskich stolików, lamp i dodatków. Marka powstała nieco ponad rok temu i już zdobyła grono wiernych klientów.

Eleganckie i stylowe - takie są meble sygnowane Valevsky Home Jewerly. W założeniu firma ma tworzyć wyposażenie wnętrz wnoszące do pomieszczeń nutę luksusu, niczym szykowna biżuteria.

Wszystkie przedmioty powstające pod marką Valevsky Home Jewerly projektuje Kinga Valevsky. Firmę prowadzi wraz z mężem Piotrem, jest to zatem biznes rodzinny. Produkcję zaczynali we własnym domu. Swój pierwszy showroom Valevsky otworzyli w Mościskach pod Warszawą. Teraz sprzedają także w prestiżowej Galerii Heban w Warszawie. Ich produkty wyróżniają się szykowną elegancją. Meble na bazie stali wykończane są z jubilerską dbałością o szczegóły. Oświetlenie i dodatki, uzupełniane o szlachetne materiały takie jak marmur, skóra, drewno, wprowadzają do kolekcji powiew luksusu. Modne wykończenia – miedź, złoto oraz chrom – dodają przedmiotom blasku.

Wśród stolików z oferty Valevsky Home Jewerly warto zwrócić uwagę na Shevron. Oryginalności dodaje mu metalowa podstawa w kolorze złota, srebra lub miedzi. Inspiracją do powstania stolika był modny wzór chevron przypominający jodełkę lub zygzak.

Każdy nasz stolik, podobnie jak każdy nasz produkt, jest od początku do końca wymyślony po coś. Są to rzeczy, których mi, jako projektantowi wnętrz, często brakowało

– mówi Kinga Valevsky, właścicielka marki Valevsky i projektantka. Obok mebli i lamp w portfolio firmy można znaleźć tez wiele drobnych elementów, jak pojemniki na chusteczki czy stojak na płyty CD. Wszystkie prezentują się bardzo szykownie.

Skomentuj:

Nowa polska marka z dodatkami do wnętrz - biżuteria dla domu