Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Nowe limitowane kolekcje płytek od Ceramiki Paradyż

red.

Ceramika Paradyż wprowadza serię płytek ceramicznych pod nazwą Special Edition, które będzie można nabyć w wybranych salonach łazienkowych na terenie całego kraju.

Kolekcje Tel Awiv, Stone City, Linum StoneE, Chevrin White, Norway Sky to nowe propozycje o wyjątkowym wzornictwie oraz nieobecnym do tej pory w ofercie producenta - Ceramiki Paradyż - formacie płytek 29,8 x 89,8 cm. Serię produktów zamykają heksagonalne kolekcje Esagon w formacie 19,8 x 17,1 cm oraz Hexx Universum w formacie 26 x 26 cm, która jako jedyna będzie dostępna w szerokiej dystrybucji.

Inspirowane naturą Stone City, Linum Stone oraz Norway Sky nawiązują do faktur, wzorów oraz zjawisk występujących w przyrodzie. Kolekcję Chevron White cechują subtelność i lekkość, wpisujące się w koncepcję eleganckiego wnętrza, Tel Awiv natomiast nawiązuje do zdobień fasad bliskowschodnich arabskich zabytków. Kolorystyka kolekcji Hexx Universum zainspirowana została naturalnym piaskowcem i stanowi idealną propozycję do wykorzystania zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz. Esagon to miks różnorodnych wzorów, od pudrowych odcieni, przez wzory nawiązujące do płótna, aż do struktury cementu, które dają nieograniczony potencjał aranżacyjny.

Płytki z serii Special Edition dostępne będą w salonach największych miast Polski, m.in. w Warszawie, Białystoku, Bydgoszczy, Łodzi, Krakowie, Rzeszowie, Szczecinie, Lublinie, Wrocławiu.

Skomentuj:

Nowe limitowane kolekcje płytek od Ceramiki Paradyż