Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Nowe modele kuchni ZAJC - połączenie minimalizmu z luksusem

mat. prasowe

Marka ZAJC wprowadziła do swojej oferty trzy nowe modele mebli kuchennych. Ich minimalistyczna forma idealnie komponuje się z materiałami wysokiej jakości i wyrafinowanymi detalami.

ZAJC kuchnia MOVE
ZAJC kuchnia MOVE
ZAJC kuchnia MOVE

Projektowanie nowych linii meblowych MET, TENDER i MOVE trwały rok. W efekcie wytężonej pracy powstały modele o ciekawych formach, przyciągające uwagę szczegółami wykończenia. Co więcej, produkcja modelu MOVE wymagała opracowania i wdrożenia innowacyjnych rozwiązań, dzięki którym elementy tej kuchni są ruchome, co całkowicie zmienia jej wygląd.

Nowe modele kuchni ZAJC - MOVE

MOVE to meble kuchenne, w których poruszające się elementy tworzą widowiskowy efekt, odkrywając funkcje ukryte w bryłach. W pełni wykończona marmurowa wyspą przypomina nowoczesne dzieło sztuki. Jej pierwotna forma została kształtowana przez krawędzie ustawione pod różnymi kątami. Mebel składający się z dwóch części umożliwia płynne przesunięcie mniejszej z nich i wydobycie z wnętrza stołu. Wysoka zabudowa szaf wyróżnia się minimalistycznym designem i praktycznością. Subtelność ich elegancji podkreśla ręcznie szczotkowany fornir, który pokrywa drzwi kieszeniowe.

W konstrukcji znajdują się trzy sekcje wykończone kamieniem, który zastosowano również na wyspie kuchennej. Sekcja przeznaczona do gotowania zawiera płytę grzewczą i okap umieszczony na kamiennej półce. Pod elektrycznie podnoszonym panelem z czarnego matowego szkła kryją się: bateria, której używa się do napełniania garnków, półki na przyprawy oraz różnorodne akcesoria. Kolejna sekcja obejmuje obszar zmywania z kamiennym zlewem, również z ruchomymi panelami ukrywającymi półki. Ostatnia sekcja to miejsce na piekarnik o szerokości 76 cm oraz półki z anodyzowanego aluminium.

Kuchnię MOVE charakteryzuje płynność i dynamizm dzięki ruchomym elementom. Ten model zdobył prestiżową nagrodę Archiproducts Design Awards 2023.

ZAJC kuchnia MOVE
ZAJC kuchnia MOVE
ZAJC kuchnia MOVE

Nowe modele kuchni ZAJC - MET

Kuchnia MET została zainspirowana estetyką lat 50. XX wieku, charakteryzującą się meblami o zaokrąglonych krawędziach. Elementy te są wyraźnie widoczne w wyspie kuchennej, gdzie nie tylko kształt mebli przyciąga uwagę, ale także elegancki połysk mosiężnych frontów, wykonanych ręcznie i zabezpieczonych specjalną technologią, aby zachować swój pierwotny wygląd.

Perfekcyjne opanowanie rzemiosła umożliwiło idealne dopasowanie blatu do metalowych frontów, a także stworzenie zagiętych uchwytów. Ciekawym szczegółem są boki szuflad, które zostały wykończone materiałem imitującym włókno szklane. Blat z materiału Lapitec prezentuje głęboką matową czerń, która powtarza się również na lakierowanych frontach wysokiej zabudowy, gdzie umieszczono piekarniki i chodziarko-zamrażarkę. Kuchnia MET to harmonijne połączenie satynowego metalicznego połysku z intensywną czernią matu oraz solidnej formy z lekkością nowoczesnych linii.

ZAJC kuchnia MET
ZAJC kuchnia MET
ZAJC kuchnia MET
ZAJC kuchnia MET
ZAJC kuchnia MET
ZAJC kuchnia MET

Nowe modele kuchni ZAJC - TENDER

Subtelny design mebli kuchennych TENDER ujawniają wyrafinowane detale wykonane z aluminium. Ten nowoczesny i wszechstronny model harmonijnie wkomponuje się w dowolne wnętrze, jednocześnie oferując maksymalną funkcjonalność w codziennym użytkowaniu.

Fronty szuflad w centralnej części kuchni zostały wykonane z aluminium o grubości 4 mm, natomiast blaty i boki mebli wykonano z materiału MDi marki Inalco. Wysoka zabudowa oraz szafki wiszące zostały wykończone akrylem w odcieniu szarości - oba te elementy otacza rama z aluminium. Ten geometryczny, ozdobny element podkreśla charakter kuchni, gdzie aluminium pełni rolę estetycznej klamry spinającej kompozycję. Metal pojawia się również we wnętrzu szafek w postaci wieszaka na kieliszki. Kuchnia TENDER jest efektem równowagi między prostotą a wyrafinowanymi detalami.

ZAJC kuchnia TENDER
ZAJC kuchnia TENDER
ZAJC kuchnia TENDER
ZAJC kuchnia TENDER
ZAJC kuchnia TENDER
ZAJC kuchnia TENDER

Marka ZAJC wprowadza trzy nowe modele kuchni wyróżniające się zaawansowanym, unikalnym wzornictwem. MET, TENDER i MOVE łączą w sobie precyzję wykonania i innowacyjność. www.zajc.pl

Skomentuj:

Nowe modele kuchni ZAJC - połączenie minimalizmu z luksusem