Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Nowość! Łapacze wody deszczowej od Galeco

red.

Deszczówka jest cennym surowcem, który możemy gromadzić, a następnie z powodzeniem wykorzystywać w domu oraz jego otoczeniu. Jej zbieranie jest nie tylko ekologiczne, ale i ekonomiczne. Nowe elementy systemów rynnowych ułatwiają nam to zadanie.

Łapacz wody deszczowej
Łapacz wody deszczowej
GALECO

Oszczędzanie wody to obecnie jeden z priorytetów działań proekologicznych. Namawiają nas do tego liczne kampanie społeczne i programy dotacyjne wdrażane przez coraz więcej gmin. Właściwie spożytkowana deszczówka przyczynia się do mniejszego zużycia wody wodociągowej, a także zredukowania opłat za ścieki. Efektem tego są duże oszczędności w domowym budżecie, które mogą wynosić nawet 50%. Deszczówka doskonale sprawdzi się przy podlewaniu roślin oraz pracach porządkowych na posesji.

Producent systemów odwodnień wprowadził na rynek łapacz wody deszczowej z wygodnym przyłączeniem do węża ogrodowego. Element dostępny jest w ramach systemu Galeco STAL oraz Galeco LUXOCYNK. Wyłapywacz można montować na rurach spustowych o średnicy 90 mm lub 100 mm. Podobny element pojawił się również w orynnowaniu z PVC. Jego specjalna konstrukcja sprawia, że charakteryzuje się wysoką skutecznością w gromadzeniu deszczówki. Opad spływając po ściankach rury spustowej, napotyka w jej wnętrzu na dodatkowe korytko, z którego specjalnym otworem trafia do zewnętrznego zbiornika. Łapacz wody o średnicy 100 mm, z wyjściem na rurę 50 mm, dostępny jest w najpopularniejszych obecnie kolorach: czarnym, grafitowym oraz ciemnobrązowym.

Cena brutto łapacza wody deszczowej w systemie Galeco: STAL – 183,47 zł, LUXOCYNK – 183,47 zł, PVC – 101,99 zł.

    Więcej o:

Skomentuj:

Nowość! Łapacze wody deszczowej od Galeco