Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Nowości oświetleniowe - lampy marki AQForm

mat. prasowe

Wybór oświetlenia jest kluczowym elementem projektowania wnętrz, obejmującym aspekty takie jak kształt, kolor i funkcjonalność lamp. W zależności od przeznaczenia potrzebujemy różnych typów oświetlenia - każdy rodzaj oprawy dostarcza światło innego rodzaju, od ogólnego, po punktowe. Projektanci z AQForm wyszli naprzeciw tym oczekiwaniom i opracowali nowe modele lamp sufitowych, ściennych i zewnętrznych.

Oprawa RAFTER
Oprawa RAFTER
Nowości oświetleniowe - lampy marki AQForm

Oprawy RAFTER points oferują oświetlenie zadaniowe, które doskonale podkreśli wybrany element we wnętrzu bez rozpraszania światła w otoczeniu. Rodzina produktów została rozszerzona o nową wersję RAFTER points LED spot/surface z obudową w formie puszki oraz dwie dodatkowe opcje montażu natynkowego.

RAFTER points 9 LED spot
RAFTER points 9 LED spot
AQForm

Oprawa PET next mini rift może być używana jako oświetlenie do zadań specjalnych lub do podkreślania konkretnych elementów aranżacji. Dzięki możliwości dostosowania korpusu o długości od 20 do 100 cm oraz łączenia różnych kolorów wykończenia w jednej oprawie, świetnie pasuje do różnorodnych wnętrz. Nową propozycją w rodzinie PET jest także PET E27, dekoracyjna oprawa do wymiennych źródeł światła, oferująca trzy różne sposoby montażu: wpuszczany, natynkowy i zwieszany.

PET next spot x2
PET next spot x2
AQForm
PET E27
PET E27
AQForm
Lampy z serii PET
Lampy z serii PET
AQForm

Oprawa PUTT move to połączenie oświetlenia dekoracyjnego z architektonicznym. Jest to wpuszczany model typu spotlight w wersji ruchomej z kilkoma kątami świecenia do wyboru. Rodzinę lamp uzupełnia PUTT hermetic, cechująca się wysoką klasą szczelności IP54/20, co czyni ją idealnym wyborem do pomieszczeń wilgotnych, jak łazienki. Dostępna jest w dwóch rozmiarach: mini i midi, oraz jako wersja ruchoma.

Oprawy oświetleniowe z linii PUTT
Oprawy oświetleniowe z linii PUTT
AQForm

Oprawy IKI round E27 suspended i IKI round wall, dzięki swojej dekoracyjności, poszerzają możliwości tworzenia eleganckich wnętrz w domu, restauracji, kawiarni czy w innych przestrzeniach wymagających nastrojowego i subtelnego oświetlenia.

IKI round E27 suspended i IKI round wall
IKI round E27 suspended i IKI round wall
AQForm

Kolekcja MODERN GLASS została wzbogacona o ryflowany rodzaj wykończenia. Dzięki temu oświetlenie zadaniowe jest teraz nie tylko funkcjonalne, ale też wpisuje się w bieżące trendy wnętrzarskie.

Nowa wersja oprawy THIN TUBE twist to ulepszona optyka, która jeszcze lepiej oświetla twarz osoby stojącej przed lustrem. Dzięki doskonałym parametrom oprawa sprawdzi się łazienkach w domach, hotelach i restauracjach.

THIN TUBE
THIN TUBE
AQForm

VYRO jest rodzajem lamp oświetleniowych naściennych, które występują w dwóch wersjach: z pojedynczym lub podwójnym źródłem światła oraz w kształcie okrągłym lub kwadratowym. Ich główną cechą jest łatwa wymiana pierścieni. Minimalistyczny design tych lamp podkreśla ich unikalność, a możliwość dopasowania różnych kolorów sprawia, że nadają one każdemu wnętrzu osobisty charakter. Nowa wersja, VYRO 230V, wykorzystuje kompaktowe diody LED, co pozwoliło na zmniejszenie rozmiaru lampy. Dostępna jest ona zarówno w wersji okrągłej, jak i kwadratowej, z jednym lub dwoma źródłami światła. Wystający pierścień oprawy nie tylko umożliwia łączenie różnych kolorów, ale przede wszystkim zapewnia ochronę przed oślepiającym światłem.

VYRO
VYRO
AQForm
VYRO
VYRO
AQForm
VYRO
VYRO
AQForm

HOLLOW jest popularną linią opraw wpuszczanych, która została rozszerzona o kolejne modele. Można je stosować zarówno w domach, jak i w miejscach komercyjnych. Dostępne są w wariantach o niewielkich wymiarach, dzięki czemu HOLLOW doskonale pasuje do różnorodnych projektów aranżacji. Wprowadzono również dwie nowe średnice i dwie różne wysokości montażu dla opraw HOLLOW.

HOLLOW
HOLLOW
AQForm
HOLLOW
HOLLOW
AQForm

W asortymencie AQForm nie brakuje propozycji oświetlenia zewnętrznego. Zaktualizowany model ONLY round mini exterior będzie idealnym rozwiązaniem do oświetlenia terenu wokół budynku. Charakteryzuje go wysoka odporność na warunki atmosferyczne, a jego wersja wpuszczana zajmuje minimalną przestrzeń (wysokość montażu poniżej 80 mm).

ONLY
ONLY
AQForm

DART to z kolei seria szczelnych reflektorów, przeznaczonych do oświetlenia tego, co w ogrodzie najciekawsze. Teraz dostępne w nowej, 100-centymetrowej wersji. Dzięki temu zaakcentowanie ulubionych elementów ogrodu nie będzie stanowić już żadnego problemu, a wysoka klasa szczelności IP65 zadba o bezpieczeństwo nawet w deszczowe dni.

Marka AQForm stale rozwija swoją gamę produktów, dostosowując je do potrzeb klientów. Co roku wprowadzane są zarówno nowe rozwiązania, jak i ulepszenia istniejących produktów, takich jak popularna seria opraw MODERN GLASS. W przyszłym roku ten polski producent oświetlenia prawdopodobnie zaskoczy nas kolejnymi innowacjami o interesującym designie i doskonałych parametrach technicznych.

    Więcej o:

Skomentuj:

Nowości oświetleniowe - lampy marki AQForm