Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Nowy Fort w Warszawie - miejsce, do którego warto zaglądać

red.

Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego w Warszawie to jedyne w swoim rodzaju miejsce. Przyciąga tam niepowtarzalna atmosfera, piękne wnętrza i atrakcje dla całej rodziny.

Nowy Fort w Warszawie to wyjątkowe miejsce na mapie kulturalnej stolicy. W dawnym forcie z XIX wieku zaaranżowano przestrzeń dla całej rodziny. Historyczna budowla kryje w sobie obszerny, pokryty szklanym dachem dziedziniec - znakomitą przestrzeń do różnorodnych działań. Jest jednocześnie salą weselną, miejscem bankietowym, galerią, teatrem, kinem, bywa salą koncertową, estradą i wybiegiem dla pokazów mody. W Forcie odbywają się zarówno wydarzenia jednorazowe, jak i cykliczne. Do tej drugiej grupy zaliczają się m.in. Warsztaty twórcze Animalium dla dzieci w wieku 4-7 lat, Kreatywny Plac Zabawa - warsztaty plastyczno-sensoryczne dla rodziców z dziećmi w wieku 2-3 lat oraz warsztaty muzyczne Muzyczne Skarby.

Nie brakuje też wydarzeń dla szerszej publiki, jak Galaktyczny Dzień Star Wars, który odbędzie się w niedzielę 1 maja. Czekać na Was będą niezwykłe atrakcje: unikalne ekspozycje, gry elektroniczne, klocki do składania, wystawa modeli lego, pokazy sceniczne z udziałem publiczności, konkursy i wiele więcej. W ten dzień na wszystkich odwiedzających czeka mnóstwo atrakcji dla każdego, kto choć na chwilkę chciałby się zetknąć z galaktycznym światem i jego bohaterami.

Jak trafić? Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego mieści się przy ul. Stefana Czarnieckiego 51 na warszawskim Żoliborzu.
Więcej na stronie: nowyfort.pl/nf
O szczegóły można pytać mailowo: info@nowyfort.pl

Skomentuj:

Nowy Fort w Warszawie - miejsce, do którego warto zaglądać