Nowy salon każdego dnia - z sofą Slide od VOX

sponsorowany

Salon to miejsce, w którym spędzamy dużą część dnia. Jego wyposażenie zmienia się wraz z naszymi zwyczajami, potrzebami oraz liczbą domowników. Nie oznacza to jednak, za każdym razem musimy kupować nowe meble. Sofa Slide od VOX może w mgnieniu oka zmienić swoją formę i przeznaczenie. Dokładnie na takie, jakiego akurat potrzebujemy.

Sofa Slide
Fot. VOX, Sofa Slide

Trudno sobie wyobrazić rolę, w której sofa Slide nie sprawdzi się w domowym salonie. Marta Krupińska, autorka projektu, w jednej bryle zawarła tak naprawdę kilka mebli. Slide może być klasyczną kanapą - prostą, o wyrazistej bryle. Siedziska sofy są jednak ruchome i można je przesuwać pod oparciem. Wystarczy więc prześlizgnąć (ang. „to slide” oznacza „ślizgać”) połowę siedziska na drugą stronę, by otrzymać dwustronną kanapę. A jeśli jeden z elementów tylko lekko przesuniemy, to sofa stanie się kanapą z jednym lub dwoma szezlongami. Aby cała operacja była prosta i nie rysowała podłogi, nogi siedziska z jednej strony zakończone są gumowymi kółkami ułatwiającymi suwanie siedzisk.

Dzięki sprytnym rozwiązaniom projektowym Slide przewiduje przyszłość lepiej, niż sami domownicy! Wszystko zależy od tego, czego akurat potrzebujemy, jak chcemy urządzić mieszkanie. Jeśli gościmy w naszym salonie kilkoro przyjaciół, to bez problemu Slide stanie się centrum takiego spotkania. A jeśli ktoś zechce u nas przenocować, to po pełnym rozłożeniu, sofa może również służyć jako miejsce do spania

Marta Krupińska.
Sofa Slide od VOX
Fot. VOX, Sofa Slide

Sofa, która żyje z Tobą

Po pełnym rozłożeniu sofa Slide ma 120 cm szerokości, dzięki czemu możemy zaoferować gościom wygodny sen. Ten mebel to po prostu „sofa-kameleon”, w każdej formie świetnie dopasowuje się do otoczenia i użytkowników.

 

Slide to mebel, który podąża za nami, za rytmem zmian w domu. Naturalnie dostosowuje się do nas. Skoro nasze potrzeby i upodobania nieustannie ewoluują, to wraz z nimi zmieniają się także mieszkania, czyli też i meble

Marta Krupińska

W kolekcji dostępne są dwa modele sofy - z jednym lub dwoma pojemnikami. Każdy z nich doskonale sprawdzi się w przy wydzielaniu stref w pokoju - jako naturalna granica między jadalnią a strefą wypoczynku będzie pełnił użyteczną rolę dla każdej z tych części domu.

Sofa Slide od VOX
Fot. VOX, Sofa Slide

Slide w ten sposób pomaga zachować ład przestrzenny. Dodatkowo po obu stronach sofy umieściliśmy kieszenie do przechowywania drobnych przedmiotów. Dzięki nim w końcu będziemy wiedzieć, gdzie podział się nasz pilot!

Marta Krupińska

Sofa dostępna jest w kilkudziesięciu rodzajach i kolorach tkanin obiciowych - od bardzo stonowanych, po żywe i energetyczne. Dzięki temu można ją wpasować w każdy rodzaj wnętrza. Pełny wzornik znajduje się w każdym salonie VOX z ofertą mebli - warto zapoznać się z nim na żywo.

Zobacz jak łatwo Slide dostosowuje się do Twoich potrzeb:

Uzupełnij zestaw

Sofa Slide sprosta większości salonowym wyzwaniom. Jeśli jednak kanapa to dla nas z mało, możemy ją wzbogacić o dopasowane pufy – mały lub duży . To uzupełnienie głównego mebla, które poszerza jego możliwości. Wewnątrz każdego z samodzielnych siedzisk znajduje się praktyczny pojemnik. Zyskujemy w ten sposób idealny schowek na koce, poduszki, zabawki lub inne drobne przedmioty, które nie zawsze chcemy trzymać na widoku.

Marka VOX spełnia wiele różnych oczekiwań dotyczących urządzania wygodnego salonu. W swojej ofercie posiada zarówno meble tapicerowane z funkcją spania, jak i małe sofy, fotele, pufy, a nawet łóżka tapicerowane.

Skomentuj:

Nowy salon każdego dnia - z sofą Slide od VOX