Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Panele dekoracyjne ERKADO - modne wykończenie wnętrza

sponsorowany

Firma ERKADO to producent drzwi zewnętrznych i wewnętrznych, który do swojej oferty wprowadził panele dekoracyjne. To przestrzenna forma, stanowiąca oryginalne wykończenie ściany. Doskonale sprawdzą się one w nowoczesnych wnętrzach.

Panele dekoracyjne ERKADO - modne wykończenie wnętrza
Panele dekoracyjne ERKADO - modne wykończenie wnętrza
Erkado

Panele dekoracyjne dostępne są w okleinach PREMIUM oraz ST CPL, które można zestawiać w wybranych kombinacjach. Zimne loftowe pomieszczenia zyskają przytulności dzięki cieszącemu się dużą popularnością połączeniu okleiny w naturalnym kolorze drewna i czerni. Idealnie będzie ono pasowało również do wnętrz utrzymanych w naturalnym klimacie. Szeroka gama kolorystyczna pozwala na spersonalizowanie paneli zgodnie z ogólnym wystrojem wnętrza.

.
.
Erkado

Panele to element ozdobny, który jednocześnie poprawia akustykę w pomieszczeniu. Montaż możliwy jest na kilka sposobów - listwa dekoracyjna może być montowana do ściany za pośrednictwem jedynie listwy montażowej lub przy wykorzystaniu adapterów stanowiących podstawę do paneli. Łatwość montażu to duży atut paneli, który umożliwi przeprowadzenie szybkiej metamorfozy każdego pomieszczenia. Ta nietuzinkowa dekoracja odmieni każde wnętrze
w tym przestrzenie biurowe, które zyskają przytulnego i domowego charakteru. Interesującą propozycją ERKADO jest możliwość dowolnego zestawienia paneli dekoracyjnych, drzwi, ościeżnic i listew przypodłogowych, które pozwoli na zachowanie spójności kolorystycznej podkreślającej naturalny urok pomieszczenia.

    Więcej o:

Skomentuj:

Panele dekoracyjne ERKADO - modne wykończenie wnętrza