Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Piątka z architektem – hansgrohe zaprasza na cykl wideorozmów (nie tylko) o projektowaniu łazienek

mat. prasowe

Monika Bronikowska z pracowni HOLA Design
Monika Bronikowska z pracowni HOLA Design
mat. prasowe

Od czego zaczynam projektowanie łazienki? Jaki element aranżacji uważam za obowiązkowy? I jak łazienki będą wyglądały w przyszłości? Te i wiele innych kwestii – zarówno zawodowych, jak i osobistych – poruszają polscy architekci wnętrz, zaproszeni przez hansgrohe do udziału w cyklu wideorozmów „Piątka z architektem”. Dotychczas wzięli w nim udział Monika Bronikowska (HOLA Design), Grzegorz Goworek (Studio Organic) i Anna Błaszczyk (Artewizjon). Kto wystąpi w kolejnych?

Łazienka to jedno z najważniejszych pomieszczeń domu – można się o tym przekonać każdego ranka i wieczoru. Architekci wnętrz z zaangażowaniem łączą w niej funkcjonalność z piękną formą, a całość dopasowują do indywidualnych potrzeb, wymagań, gustów. Jak osiągają sukces? Postanowiliśmy zapytać o arkana sztuki, która owocuje dobrze zaprojektowaną łazienką. Tak narodził się cykl „Piątka z architektem”.

Sukcesywnie publikowane wideorozmowy można śledzić na:

  • stronie www marki hansgrohe - pro.hansgrohe.pl/wsparcie/piatka-z-architektem,
  • profilu Facebook - www.facebook.com/HansgrohePolska,
  • profilu LinkedIn - www.linkedin.com/company/hansgrohe-polska.

Pierwsza seria obejmuje pięć nagrań z architektami i architektkami. Rozmowy pozwalają dowiedzieć się więcej o najciekawszych zagadnieniach z zakresu designu – ale nie tylko. Pytania dotyczą także kwestii prywatnych. Ukazują twórców jako pełnych pasji profesjonalistów łączących w swej pracy inżynierię ze sztuką i nieraz mierzących się z wątpliwościami.

Grzegorz Goworek ze Studia Organic
Grzegorz Goworek ze Studia Organic
mat. prasowe

Co ważne, wokół tematu łazienki architekci wnętrz potrafią snuć niezwykle interesujące refleksje. W zamieszczonych już odcinkach Monika Bronikowska z pracowni HOLA Design mówi m.in. o tym, czego nie może zabraknąć w łazience architekta, co uważa za najważniejsze w projektowaniu tego pomieszczenia i skąd sama czerpie inspiracje.

Grzegorz Goworek – współwłaściciel Studio Organic – dzieli się prognozami dotyczącymi łazienki przyszłości. Wskazuje też, który z produktów hansgrohe ceni najwyżej.

Anna Błaszczyk z pracowni Artewizjon z kolei zdradza, od czego zawsze zaczyna proces projektowania łazienki i jaki kolor armatury najchętniej wykorzystuje w swych realizacjach.

Anna Błaszyk z pracowni Artewizjon
Anna Błaszyk z pracowni Artewizjon
mat. prasowe

W kolejnych odcinkach cyklu „Piątka z architektem” wezmą udział:

  • Jakub Wiśniewski z pracowni JMW Architekci,
  • Marta Drzymała z MUM Studio.

O czym będą mówić? Przekonamy się wkrótce.

    Więcej o:

Skomentuj:

Piątka z architektem – hansgrohe zaprasza na cykl wideorozmów (nie tylko) o projektowaniu łazienek