Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Piękne miejsca: showroom Decoroom we Wrocławiu

Mat. prasowe/Projekt wnętrza showroomu arch. Joanna Węgłowska/Fot. Stan Zajączkowski

Showroom Decoroom to nowe miejsce na mapie Wrocławia. Tu każdy, kto planuje urządzić swoje mieszkanie, może spotkać się z architektem, ale też na żywo zobaczyć gotowe projekty wnętrz, całą gamę materiałów wykończeniowych oraz bogatą ofertę wyposażenia. Wszystko to w przyjaznej atmosferze, sprzyjającej budowaniu pozytywnych relacji na linii inwestor-architekt-koordynator przez cały okres realizacji projektu.

Piękne miejsca: showroom Decoroom we Wrocławiu
Piękne miejsca: showroom Decoroom we Wrocławiu
Projekt wnętrza showroomu arch. Joanna Węgłowska/Fot. Stan Zajączkowski

Showroom we Wrocławiu to drugie, po Warszawie, pokazowe studio znanej i cenionej pracowni projektowej Decoroom, która ma na swoim koncie prawie 3000 realizacji. To miejsce unikatowe na mapie miasta, zlokalizowane w ścisłym centrum i stworzone z myślą o budowaniu pozytywnych relacji z klientami. W pełni oddaje on też filozofię firmy, która zakłada systemowe świadczenie usług i obejmuje cały proces działania – od projektu po realizację.

Nasza usługa wykończenia pod klucz cieszy się ogromnym zainteresowaniem na rynku nieruchomości, dlatego postanowiliśmy poszerzyć profil działalności Decoroom o kolejne polskie miasto. Padło zatem na Wrocław, gdzie zależało nam na stworzeniu przestrzeni pokazowej w centrum miasta, w jego dobrze skomunikowanej części. Wszystko po to, by nasi klienci z tej części Polski również mogli w pełni korzystać z kompleksowej usługi, którą oferujemy. Showroom Decoroom jest miejscem, gdzie można wybrać materiały wykończeniowe i się zainspirować. Tu wszystko jest pod ręką – wystarczy przyjść i wspólnie z architektem wnętrz odpowiedzialnym za projekt wybrać odpowiedni pakiet dostosowany do swoich potrzeb.

wyjaśnia Adam Budzyński, prezes Decoroom.

Oferta kompleksowego wykończenia mieszkania

Każdy, kto potrzebuje kompleksowej usługi wykończenia mieszkania, znajdzie tu nie tylko fachową poradę czy inspiracje, ale też w jednym miejscu będzie mógł wybrać materiały wykończeniowe i zobaczyć inne elementy wyposażenia np. sprzęt AGD. Współpraca nad projektem wnętrza rozpoczyna się od wyboru jednego spośród trzech pakietów wykończeniowych: Standard, Premium lub Designer. Pakiety różnią się dostępnymi w ofercie materiałami wykończeniowymi i stworzone zostały z myślą o indywidualnych potrzebach, oczekiwaniach i możliwościach finansowych kupujących mieszkania czy domy. Architekci dbają o to, aby wnętrza były szyte na miarę – począwszy od zmian w układzie funkcjonalnym poprzez rozplanowanie instalacji czy propozycję rozwiązań dekoracyjnych, takich jak sztukateria, podwieszane sufity i tapety. Klient może skorzystać również z oferty dodatkowej w postaci zabudowy meblowej produkowanej w stolarni Decoroom.

Showroom we Wrocławiu to 260 m kw. powierzchni ekspozycyjno-biurowej. Przestrzeń z ekspozycją materiałów wykończeniowych jest wspólna dla wszystkich pakietów. Same materiały podzielone są kategoriami, tak aby klienci mieli pełen przegląd produktów z każdej dziedziny. Ta przestrzeń jest doskonale doświetlona zarówno światłem dziennym, jak i specjalistycznymi lampami o zmiennej temperaturze barwowej tak, aby klienci mogli widzieć różnice w materiałach w zależności od zmiennego oświetlenia.

mówi Joanna Węgłowska, dyrektor oddziału wrocławskiego Decoroom.

Inspirujące ekspozycje

We wrocławskim showroomie Decoroom można obejrzeć najwyższej jakości materiały wykorzystywane do aranżacji wnętrz. Podłogi, płytki, ceramikę, armaturę i inne elementy pomagają dobrać architekci odpowiedzialni za stworzenie indywidualnego projektu wnętrza. Jego realizacją zajmie się zaś ekipa nadzorowana przez koordynatora prac wykończeniowych, który czuwa nad przebiegiem i terminowością prac. Showroom oferuje także do zwiedzania gotowe ekspozycje, na których można zobaczyć przykładowe realizacje. Wszystkie pomieszczenia urządzone są tak, jak przykładowe mieszkanie, a przy tym z niezwykłą starannością, dbałością o szczegóły, a przede wszystkim zgodnie z aktualnymi trendami wzorniczymi.

Wokół przestrzeni ekspozycyjnej znajdują się częściowo wydzielone pomieszczenia, tworzone na wzór mieszkań i odpowiadające różnym standardom wykończenia, z ekspozycjami kuchni, mebli wolnostojących i lamp dekoracyjnych. Poszczególne „pokoje” są oddzielane przeszkleniami po to, aby zapewnić atmosferę prywatności podczas spotkań. Pomieszczenia są spójne wizualnie, ale jednocześnie pokazują różne możliwości aranżacyjne i materiałowe. Klient zobaczy tutaj m.in. podłogę marki Barlinek, wyspę kuchenną wykonaną z konglomeratu Cosentino, materiały wykończeniowe innych producentów z naszej oferty, takich jak Hansgrohe, Paradyż, Tubądzin, Roca, Porta czy Grohe oraz zabudowy stolarskie wykonane w naszej stolarni Decoroom.

dodaje Joanna Węgłowska.

Więcej na:

  • decoroom.eu
  • facebook.com/decoroom.eu
  • instagram.com/decoroom_eu
    Więcej o:

Skomentuj:

Piękne miejsca: showroom Decoroom we Wrocławiu