Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

PRODUCENCI POLECAJĄ - Pilarka akumulatorowa o największej mocy MSA 300 / STIHL

MP

STIHL MSA 300 to najmocniejsza profesjonalna akumulatorowa pilarka łańcuchowa dostępna na rynku.

Pilarka akumulatorowa MSA 300
Pilarka akumulatorowa MSA 300
Fot. Stihl

Prezentując nową pilarkę łańcuchową STIHL MSA 300 producent elektronarzędzi z Waiblingen przedstawia najmocniejszą akumulatorową pilarkę łańcuchową dostępną na rynku i otwiera tym samym zupełnie nowy wymiar – szczególnie w zakresie cięcia na terenach wymagających zachowania ciszy. Zakres zastosowań nowego urządzenia rozciąga się od selektywnej ścinki, okrzesywania i przycinania na długość drewna średniowymiarowego, do budownictwa drewnianego. Jednocześnie maszyna spełnia wysokie wymagania związane z ergonomią, solidnością i trwałością stawiane przez użytkowników profesjonalnych z branży ogrodniczej i architektury krajobrazu, gospodarki komunalnej i leśnej, a dodatkowo pozwala na pracę w deszczu i w warunkach znacznej wilgotności.

Na szczególną uwagę zasługuje elektroniczny panel informacyjno-obsługowy z wyświetlaczem LED. Oferuje on użytkownikowi trzy tryby pracy i pozwala na łatwą i pewną obsługę maszyny. Ponadto, dzięki dużemu wyświetlaczowi LED, użytkownik może przez cały czas kontrolować wszystkie istotne dane związane ze stanem roboczym pilarki łańcuchowej. Zintegrowany filtr powietrza chroni silnik i elektronikę oraz zapewnia długą żywotność maszyny. STIHL MSA 300 wyróżnia się również komfortem pracy. System antywibracyjny redukuje przenoszenie drgań i oszczędza tym samym siły użytkownika, a sprawdzone rozwiązania, takie jak boczny napinacz piły łańcuchowej i praktyczne nakrętki pomagają w szybkiej wymianie piły łańcuchowej.

Do zasilania pilarki łańcuchowej MSA 300 zalecamy całkowicie nowy akumulator Li-Ion AP 500 S systemu STIHL AP. Innowacyjna technologia zapewnia nie tylko wyjątkowo dużą pojemność przy jednocześnie niewielkim ciężarze, lecz przede wszystkim podwaja liczbę możliwych cykli ładowania i tym samym znacznie wydłuża żywotność w porównaniu z konwencjonalnymi akumulatorami Li-Ion.

 

Pilarka akumulatorowa STIHL MSA 300  - właściwości

  • Wielka siła i ogromna prędkość piły łańcuchowej

Nowa pilarka łańcuchowa STIHL MSA 300 jest obecnie najmocniejszą akumulatorową pilarką łańcuchową dostępną na rynku. Maksymalna prędkość piły łańcuchowej wynosi 30 m/s, a trzy dostępne tryby robocze pozwalają na jej optymalne dostosowanie do różnych zadań związanych z cięciem, takich jak ścinka selektywna, okrzesywanie i przycinanie na długość drewna średniowymiarowego lub budownictwo drewniane. Aby zapewnić wysoką wydajność cięcia, pilarkę łańcuchową MSA 300 wyposażono seryjnie w zestaw tnący, na który składa się prowadnica STIHL Light 04 oraz piła łańcuchowa STIHL .325'' RS PRO. Jednocześnie ta mocna, profesjonalna akumulatorowa pilarka łańcuchowa wyróżnia się stosunkowo niskim poziomem emisji hałasu. To idealne warunki do zastosowań w obszarach wymagających zachowania ciszy.

  • Intuicyjna obsługa – większy komfort i bezpieczeństwo

Pilarka MSA 300 jest wyposażona w elektroniczny panel informacyjno-obsługowy z wyświetlaczem LED, który umożliwia bardzo intuicyjną obsługę maszyny. Dzięki dużemu wyświetlaczowi LED, użytkownik może ponadto przez cały czas kontrolować wszystkie istotne dane związane ze stanem roboczym pilarki łańcuchowej i hamulca piły łańcuchowej. Dodatkowe bezpieczeństwo zapewnia duży i wypukły przycisk odblokowujący, który jest łatwo dostępny w dowolnej sytuacji roboczej.

  • Solidna i ergonomiczna

Nowa akumulatorowa pilarka łańcuchowa spełnia wysokie wymagania związane z ergonomią i trwałością urządzenia eksploatowanego w najtrudniejszych warunkach stawiane przez użytkowników profesjonalnych z branży ogrodniczej i architektury krajobrazu, gospodarki komunalnej i leśnej, a dodatkowo pozwala na pracę w deszczu i w warunkach znacznej wilgotności. Zintegrowany filtr powietrza wychwytuje trociny i nawet najdrobniejszy pył ze strumienia powietrza chłodzącego, chroniąc w ten sposób silnik i elektronikę oraz zapewniając długą żywotność maszyny. Nowa pilarka łańcuchowa MSA 300 spełnia również najwyższe wymagania związane z komfortem pracy. Przyczynia się do tego wąska konstrukcja, doskonałe wyważenie i niewielki ciężar, który wynosi zaledwie 4,5 kg (bez akumulatora i zestawu tnącego), a także skuteczny system antywibracyjny. System znacznie redukuje przenoszenie drgań i oszczędza tym samym siły użytkownika. Funkcje, takie jak boczny napinacz piły łańcuchowej i praktyczne nakrętki pomagają w szybkiej wymianie piły łańcuchowej, a praktyczny korek zbiornika oleju do smarowania pił łańcuchowych w znacznym stopniu ułatwia tankowanie.

  • Optymalne smarowanie piły łańcuchowej dzięki zastosowaniu pompy olejowej o regulowanej wydajności

Pilarka łańcuchowa MSA 300 jest seryjnie wyposażona w pompę olejową, której wydajność można łatwo dostosować do potrzeb. Rozwiązanie takie pozwala zredukować smarowanie na czas realizacji najprostszych prac związanych z okrzesywaniem. Z drugiej strony, w bardziej kompleksowych zastosowaniach, w szczególności przy ścince, maksymalna ilość tłoczonego oleju zapewni optymalną wydajność roboczą. W wersji MSA 300 C-O wyświetlacz LED informuje użytkownika również o niskim poziomie oleju do smarowania piły łańcuchowej w zbiorniku.

  • Najmocniejszy duet – profesjonalna pilarka łańcuchowa i nowo zaprojektowany akumulator

Nowy akumulator STIHL AP 500 S został zaprojektowany specjalnie z myślą o zasilaniu pilarki łańcuchowej MSA 300. Innowacyjna technologia zapewnia nie tylko wyjątkowo dużą energię (337 Wh) przy jednocześnie niewielkim ciężarze (2,0 kg), lecz przede wszystkim podwaja liczbę możliwych cykli ładowania i tym samym znacznie wydłuża żywotność w porównaniu z konwencjonalnymi akumulatorami Li-Ion. Nowy akumulator jest częścią systemu akumulatorowego STIHL AP, który został zaprojektowany z myślą o użytkownikach profesjonalnych i umożliwia pracę w deszczu i warunkach znaczniej wilgotności. Oprócz nowej, profesjonalnej akumulatorowej pilarki łańcuchowej, system obejmuje również się około 30 innych urządzeń do najróżniejszych zastosowań. Całość uzupełniają akumulatory zwykłe i plecakowe o różnych pojemnościach i cały szereg ładowarek.

  • Przygotowanie do systemu STIHL connected

Profesjonalna akumulatorowa pilarka łańcuchowa STIHL MSA 300 została wyposażona w urządzenie STIHL Smart Connector 2 A, dzięki czemu jest bardzo łatwa w integracji z działającym w chmurze rozwiązaniem systemowym STIHL connected. Nowy akumulator AP 500 S również można bardzo łatwo zintegrować bezpośrednio z cyfrowym systemem zarządzania parkiem maszynowym z poziomu aplikacji na smartfona. Takie rozwiązanie oferuje użytkownikom profesjonalnym między innymi szczegółowy przegląd wszystkich istotnych danych urządzeń, takich jak czas pracy i wiek urządzenia, czy daty zbliżających się przeglądów oraz historię konserwacji.

    Więcej o:

Skomentuj:

PRODUCENCI POLECAJĄ - Pilarka akumulatorowa o największej mocy MSA 300 / STIHL