Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Płytki, które nadadzą charakteru twojej łazience

AZ

Wystrój łazienki jest jednym z najtrudniejszych zadań, stojących przed każdym, kto zdecydował się ja jej remont lub urządza ją w nowym domu. Musi ona być przede wszystkim miejscem funkcjonalnym, spełniającym wymagania wszystkich domowników. Jednocześnie jednak powinna prezentować się elegancko i zgodnie z wystrojem całego domu. Na co zatem warto postawić? Przedstawiamy pięć naszych propozycji.

Płytki, które nadadzą charakter twojej łazience
Płytki, które nadadzą charakter twojej łazience
Domus-sklep.pl

Nowoczesne płytki

Jednym z najbardziej oczywistych elementów w łazience są płytki. To one układane są na podłodze, chronią ściany, a nierzadko stawnosia także obudowę wanny. Ze względu na wygodę ich użytkowania i łatwość sprzątania są bez wątpienia najlepszym wyborem do każdego domu.

Aby spełniały nie tylko funkcję ochronną, ale także estetyczną, musimy zdecydować się na ich odpowiedni krój oraz kolorystykę. Warto przy tym postawić na nowoczesne, luksusowe rozwiązania, które pozwolą cieszyć się nietypowych urodą pomieszczenia.

Łazienka w odcieniach szarości

Szarość jest jednym z najbardziej popularnych kolorów ostatnich sezonów. Nic więc dziwnego, że jest chętnie wybierana także do łazienek, gdzie nadaje im luksusowego, a jednocześnie stonowanego wyglądu. My także zachęcamy do jej wybrania, jeśli pomieszczenie ma prezentować się klasycznie i minimalistycznie.

Nieskazitelna i nietypowa biel

Łazienka często kojarzy się nam z bielą jako symbolem czystości. Z tego też względu białe płytki zawsze cieszą się popularnością i chętnie decydujemy się na nie, by zachować minimalistyczny design tego miejsca.

Jednak niż każda płytka musi być tradycyjnym, płaskim prostokątem czy kwadratem. Oprócz tych najbardziej uniwersalnych warto wybrać również unikatowe, trójwymiarowe białe płytki ozdobne. Umieszczone w jednym miejscu wspaniale je podkreślą. Dlatego warto wykorzystać je na przykład do wykończenia ściany za umywalką, dzięki czemu nabierze ona unikatowego charakteru i stanie się centralnym punktem każdej łazienki.

Ekstrawagancja i elegancja

Jak udowadnia marka Equipe, płytki do łazienki mogą mieć nietypowe kształty i kolory. Wystarczy spojrzeć na ich niezwykłą kolekcję Arrows, w której znalazły się płytki o innowacyjnym kształcie. Położone na ścianie sprawiają, że nabiera ona nowoczesnego, a zarazem eleganckiego charakteru. Co więcej, nie można od nich wprost oderwać wzroku za sprawą delikatnie zmieniających się odcieni. Udekorowana nimi łazienka na pewno będzie bardziej ekstrawagancka niż inne, a jednocześnie zdominuje ją wyszukany smak i wyjątkowa elegancja.

Żywe kolory

Lubisz przełamywać stereotypy? Jeśli tak, kolekcja płytek Montmartre jest dla ciebie. Zostały one wyprodukowane w Hiszpanii z klasycznego gresu i odznaczają się bogatą, żywą kolorystyką. Pokryte są wzorami, które przywodzą na myśl ręcznie robione, klasyczne ozdoby. Ich szczególną cechą jest to, że producent pakuje je w pudła losowo, co oznacza, że każdy może samodzielnie zrobić swój własny, unikatowy patchwork. Wybierając te żywe płytki, będziesz miał więc pewność, że twoja łazienka jest w pełni unikatowa.

    Więcej o:

Skomentuj:

Płytki, które nadadzą charakteru twojej łazience