Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Podłoga do zadań specjalnych - panele SPC od DLH

materiał reklamowy

Nieprawdopodobnie trwałe – i dzięki temu piękne przez długie lata, nawet przy wyjątkowo intensywnym użytkowaniu. Odporne na uszkodzenia mechaniczne, wilgoć i promieniowanie UV. Dostępne w różnorodnych wzorach drewna oraz kamienia.

Podłoga do zadań specjalnych
Podłoga do zadań specjalnych
dlh.pl

Panele SPC od DLH stawią czoła nawet największym wyzwaniom – i użytkowym, i wizualnym. Spodnia strona paneli SPC to warstwa nośna; rdzeń z kompozytu skały wapiennej zapewnia płytkom m.in. wyjątkową sztywność oraz wodoodporność. Na nim znajduje się film z nadrukowanym wzorem drewna czy kamienia. Warstwa wierzchnia (użytkowa) wzbogaca deseń o odpowiednią dla niego głęboko wytłoczoną strukturę. Na samej górze znajduje się filtr UV, zapewniający podłodze ochronę przed blaknięciem czy odbarwieniem pod wpływem promieni słonecznych.

Tak zaawansowana budowa paneli przekłada się na nadzwyczajną trwałość. Filtr UV pozwala z kolei stosować ciemne kolory – np. odcienie drewna egzotycznego albo głębokie szarości – bez obaw o różnice w odcieniu spowodowane silną ekspozycją na słońce. Zastosowanie trwałego rdzenia kompozytowego wyklucza puchnięcie płytek pod wpływem wilgoci czy podnoszenie się krawędzi – znane np. z paneli laminowanych. Dlatego podłogi SPC doskonale sprawdzą się nawet w najbardziej intensywnie eksploatowanych pomieszczeniach domowych, takich jak przedpokój, kuchnia i łazienka. Nadają się też do pomieszczeń z ogrzewaniem podłogowym. Panele SPC z oferty DLH są przeznaczone do montażu bezklejowego. Zamek Soft Loc G2 sprawia, że ułożenie płytek jest proste, a dodatkowo, z uwagi na ich niewielką grubość w wielu przypadkach można układać je bez skuwania starej posadzki.

dlh.pl

Skomentuj:

Podłoga do zadań specjalnych - panele SPC od DLH