Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

PRODUCENCI POLECAJĄ - Blachodachówka Szafir / Blachy Pruszyński

sponsorowany

Blachodachówka Szafir w nowej, panelowej odsłonie! To eleganckie i trwałe pokrycie dachowe, łączące w sobie tradycję z nowoczesną technologią. Przetłoczenie faliste jest teraz dostępne w formie niedużych arkuszy modułowych.

Blachodachówka Szafir
Blachodachówka Szafir
Fot. Blachy Pruszyński

Blachodachówka doskonale sprawdzi się na dachach domów jednorodzinnych, które nawiązują architekturą do dawnych budynków z historią. To nie wyklucza jednak zastosowania jej w nowoczesnych projektach w minimalistycznym stylu.
To blachodachówka ze stali ocynkowanej, powlekana dwustronnie i pokryta kilkoma warstwami lakieru dekoracyjno-ochronnego. Przygotowany w ten sposób wyrób gwarantuje trwałość pokrycia na wiele lat, a specjalne powłoki zachowują głębię koloru oraz chronią przed zanieczyszczeniami z atmosfery. Dzięki nowoczesnym technologiom, mamy dość duży wybór pod względem faktury i stopnia połysku, a także szeroką gamę kolorystyczną. Taka dowolność stwarza wiele możliwości architektonicznych i pozwala na osiągnięcie stylu jakiego szukamy. Gwarancja na pokrycie dachowe może sięgać do 50 lat. www.pruszynski.com.pl

    Więcej o:

Skomentuj:

PRODUCENCI POLECAJĄ - Blachodachówka Szafir / Blachy Pruszyński