Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

PRODUCENCI POLECAJĄ - Podkrzesywarka HTA 50 / STIHL

MP

Nowa podkrzesywarka STIHL HTA 50 pozwala na precyzyjne cięcie gałęzi nawet wysoko w koronach drzew.

Podkrzesywarka HTA 50
Podkrzesywarka HTA 50
Fot. Stihl

Każdy, kto zabiera się za pielęgnację drzew ozdobnych lub owocowych z pewnością doceni zalety nowej akumulatorowej podkrzesywarki STIHL HTA 50. Dzięki całkowitej długości 280 cm właściciele ogrodów i użytkownicy profesjonalni w firmach zajmujących się usługami pielęgnacyjnymi i utrzymaniem ogrodów mogą z łatwością sięgać z ziemi do gałęzi znajdujących się na dużych wysokościach. Dzięki przedłużeniu wysięgnika, dostępnemu w ofercie akcesoriów, długość całkowitą można powiększyć nawet do 330 cm.

Nowa podkrzesywarka akumulatorowa została seryjnie wyposażona w piłę łańcuchową STIHL 1/4" Picco Micro 3 (PM3) oraz prowadnicę STIHL Rollomatic E Mini. W połączeniu z mocnym i jednocześnie cichym silnikiem zapewniają one szybki postęp pracy i czyste cięcie. W zależności od rodzaju drewna można precyzyjnie skracać gałęzie o średnicy nawet do 25 centymetrów. Jednocześnie niewielki ciężar urządzenia skutecznie oszczędza siły użytkownika, a antypoślizgowa powłoka zapewnia pewny chwyt. Energię wymaganą do pracy urządzenia dostarcza wydajny akumulator Li-Ion 36 V systemu STIHL AK, który można wykorzystywać również do zasilania wszystkich innych narzędzi ogrodowych tego systemu. Akumulator jest umieszczony w komorze na akumulator w obudowie urządzenia i oprócz zasilania urządzenia zapewnia doskonałe wyważenie podkrzesywarki. Po zakończeniu pracy wysięgnik HTA 50 można bez problemu zdemontować bez użycia narzędzi na mniejsze, łatwiejsze w transporcie i przechowywaniu części.

 

 

Dzięki niewielkiemu ciężarowi i doskonałemu wyważeniu nowa podkrzesywarka akumulatorowa STIHL HTA 50 umożliwia niemęczącą pracę na wysokości.
Dzięki niewielkiemu ciężarowi i doskonałemu wyważeniu nowa podkrzesywarka akumulatorowa STIHL HTA 50 umożliwia niemęczącą pracę na wysokości.
Fot. Stihl

Podkrzesywarka HTA 50 - właściwości:

  • Duży zasięg w pielęgnacji drzew

Nowa akumulatorowa podkrzesywarka STIHL HTA 50 umożliwia prywatnym właścicielom ogrodów i użytkownikom profesjonalnym pielęgnację drzew owocowych i ozdobnych oraz krzewów z zachowaniem bezpiecznej postawy na ziemi. Długość całkowita urządzenia wynosi 280 cm, a jego wysięgnik można podzielić w celu ułatwienia ergonomicznego transportu i przechowywania. Wysięgnik można przedłużyć do 330 cm za pomocą dostępnego jako wyposażenie dodatkowe, przedłużeniu wysięgnika. Jednocześnie to solidne urządzenie wyróżnia się niewielkim ciężarem i doskonałym wyważeniem, ponieważ środek ciężkości akumulatora jest zlokalizowany w osi wału. Dzięki temu urządzenie wykazuje niewielki moment pochylający i oszczędza siły użytkownika.

  • Mocna i cicha

Podkrzesywarka STIHL HTA 50 została wyposażona w mocny silnik i piłę łańcuchową STIHL 1/4" Picco Micro 3 (PM3). Ta doskonała piła łańcuchowa w połączeniu z prowadnicą Rollomatic E Mini zapewnia wysoką wydajność cięcia i umożliwia precyzyjne przycinanie nawet grubszych gałęzi o średnicy do 25 cm. Do tego kompaktowa głowica zapewnia dobrą widoczność przecinanej gałęzi. Jednocześnie silnik podkrzesywarki pracuje tak cicho, że użytkownik nie musi stosować ochrony słuchu, a hałas nie przeszkadza sąsiadom.

  • Bezpieczna i komfortowa

Nowe urządzenie wyróżnia się jednak nie tylko zasięgiem i wydajnością cięcia. Oferuje również wiele praktycznych detali w zakresie komfortu pracy i wyposażenia. I tak na przykład jednostka sterująca została zaprojektowana zarówno tak, by urządzenie było wygodne zarówno dla osób prawo- jak i leworęcznych. Z kolei antypoślizgowa powłoka uchwytu zapewnia pewną obsługę urządzenia. Zamontowany na głowicy hak do gałęzi pomaga usuwać ścięte gałęzie z korony drzewa. Boczny napinacz piły łańcuchowej ułatwia napinanie piły łańcuchowej, a półprzeźroczysty zbiornik na olej do smarowania piły łańcuchowej pozwala na błyskawiczną kontrolę poziomu oleju.

  • Systemowa moc akumulatorowa

Podkrzesywarka akumulatorowa czerpie energię z mocnego akumulatora Li-Ion 36 V systemu akumulatorowego STIHL AK. Urządzenie STIHL HTA 50 jest kompatybilne ze wszystkimi akumulatorami tego modułowego systemu akumulatorowego. Oprócz podkrzesywarki w systemie akumulatorowym STIHL AK można znaleźć urządzenia do realizacji różnych zadań w domu i ogrodzie – począwszy od kosiarki do trawy i wertykulatora przez nożyce do żywopłotów na wysięgniku aż po dmuchawę, rozdrabniacz ogrodowy, kosę mechaniczną i pilarkę łańcuchową. System uzupełniają akumulatory o różnej energii oraz ładowarki. To bardzo praktyczne, gdy posiada się więcej niż jedno urządzenie i może korzystać z akumulatora i ładowarki w każdym z nich. Do zasilania HTA 50 zaleca się akumulator AK 20, który pozwala na pracę nawet przez 45 minut. Wystarcza to np. na ok. 175 cięć kantówki świerkowej o wymiarach 10 x 10 cm.

    Więcej o:

Skomentuj:

PRODUCENCI POLECAJĄ - Podkrzesywarka HTA 50 / STIHL