Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Salon – jedno pomieszczenie, wiele funkcji. Bezpłatny webinar OKK! design: 23.09.2021, godz. 12:00

mat. prasowe OKK

W każdym domu to właśnie salon jest najważniejszym miejscem. Spędzamy to czas z rodziną, przyjmujemy gości, celebrujemy różne okazje i odpoczywamy. O czym powinniśmy pamiętać, przystępując do aranżowania tej przestrzeni? Jak zaprojektować ścianę telewizyjną i gdzie najlepiej postawić telewizor? Na te i inne pytania odpowie prof. Jan Sikora podczas kolejnego spotkania online OKK! design.

Salon – jedno pomieszczenie, wiele funkcji. Bezpłatny webinar OKK! design
Salon – jedno pomieszczenie, wiele funkcji. Bezpłatny webinar OKK! design
mat. prasowe OKK

Bezpłatny webinar z cyklu OKK! design odbędzie się w czwartek 23 września 2021 r. o godzinie 12:00. Aby wziąć udział, wystarczy się zarejestrować klikając w LINK >>.

Mecenasem spotkania jest marka Samsung, lider na rynku telewizorów w Polsce.

Jakie zagadnienia poruszą zaproszeni goście podczas spotkania?

  • Jak zaprojektować i urządzić salon? Zasady i inspiracje.
  • Ściana telewizyjna w salonie – pomysły na aranżacje.
  • Jak zaaranżować salon połączony z jadalnią i kuchnią?

Gościem specjalnym webinaru będzie prof. Jan Sikora, dyplomowany architekt wnętrz, członek Stowarzyszenia Architektów Polskich i wykładowca Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku, gdzie prowadzi autorską Pracownię Przestrzeni Publicznych na Wydziale Architektury i Wzornictwa. Jest założycielem gdańskiego biura projektowania wnętrz Sikora Wnętrza Architektura, które działa na terenie całego kraju od ośmiu lat. Pracownia specjalizuje się w projektowaniu wnętrz o unikalnej i niepowtarzalnej stylistyce, wielokrotnie wyróżnionych w konkursach w kraju i za granicą. Do najważniejszych nagród należą: Nagroda Architektoniczna Polityki, Bryła Roku czy International Interior Design Award.

W trakcie webinaru prof. Jan Sikora nakreśli tematykę projektowania salonu. Zdradzi, o czym powinniśmy pamiętać aranżując to pomieszczenie. Opowie o swoim najnowszym projekcie – mieszkaniu na Wyspie Spichrzów znajdującym się w kompleksie kamieniczek Deo Plaza (Zobacz: Apartament nad brzegiem Motławy).

    Więcej o:

Skomentuj:

Salon – jedno pomieszczenie, wiele funkcji. Bezpłatny webinar OKK! design: 23.09.2021, godz. 12:00