Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Ściany inne niż zazwyczaj. Poznaj rozwiązania marki VOX

sponsorowany

Dom to miejsce, w którym jesteśmy naprawdę sobą. To tutaj toczy się nasza codzienność – poświęcamy się pasjom, pracujemy, spędzamy czas z najbliższymi. Ściany otaczają nas o wpływają na nasz komfort. Dlatego pragniemy o nie zadbać i sprawić, aby jak najlepiej odpowiadały naszym potrzebom. Marka VOX proponuje rozwiązania, dzięki którym ściany zyskają charakter, a ich funkcjonalność nabierze nowego znaczenia.

VOX CREATIVE
VOX CREATIVE
VOX

W czterech ścianach pełnych przytulności

W swoim domu lub mieszkaniu pragniemy czuć się bezpiecznie, ale i przytulnie. Wybrane przez nas panele ścienne także mają na to wpływ. Marka VOX stworzyła panele tapicerowane Soform, które zachwycają ilością zastosowań i nadają każdej przestrzeni ciepłego charakteru. Do wyboru mamy najwyższej jakości tkaniny, a wśród nich między innymi wytrzymałą wełnę lub lśniący welur. Już na etapie tworzenia zestawu pobudzają naszą kreatywność, ponieważ każdy z nas może samodzielnie stworzyć kombinację, składającą się z owalnych, kwadratowych lub prostokątnych paneli. Wszystko z myślą o ich funkcji i przestrzeni, którą mają uzupełnić.

VOX ESPUMO
VOX ESPUMO
VOX

Czytanie książki w łóżku nie musi już odbywać się w towarzystwie bijącego od ściany chłodu. Panele Soform doskonale sprawdzą się w roli wezgłowia, zapewniając nam wygodne oparcie. Możemy liczyć na nie również w przedpokoju, gdzie przygotowujemy się do wyjścia. Gdy nie mamy do dyspozycji krzesła czy fotela, dobrze jest wesprzeć się o przyjemną powierzchnię tapicerowanego panelu podczas zakładania butów. A jeśli w naszym domu mieszkają dzieci, panele Soform będą stanowić miękką formę zabezpieczenia przed niechcianymi guzami czy siniakami, które mogą przydarzyć się podczas zabawy.

Wyznacz swoją przestrzeń

I poczuj radość przebywania w niej. Nasz dom często pełni rolę biura, pracowni, sali prób. Obowiązki zawodowe lub pasje wymagają od nas ciszy i pełnej koncentracji. Aby nie przenikały do przestrzeni, którą dzielimy z innymi domownikami, warto wyznaczyć im dedykowany obszar, np. w sypialni lub salonie. Pomogą w tym panele lamelowe Linerio marki VOX. Są one dostępne w trzech liniach: S, M i L, które różnią się szerokością i głębokością szczebelków.

VOX panele Linerio
VOX panele Linerio
VOX

Panele lamelowe Linerio mają za zadanie wprowadzić do pomieszczenia wyjątkowy klimat i pomóc wyznaczyć strefy w zależności od naszych potrzeb. Dzięki nim nasz kącik do pracy nabierze charakteru. Panele sprawdzą się również jako całkowite pokrycie ścian, np. w salonie. Nie tylko dodadzą mu elegancji, ale polepszą także izolację akustyczną, likwidując pogłos i echo. Dzięki temu dźwięki rozmów czy telewizora nie będą zakłócać spokoju reszty domowników.

Stworzone, by cieszyć oko

Ściany stanowią tło dla naszej codzienności, dlatego pragniemy by prezentowały się estetycznie i wyjątkowo. Z myślą o rozwiązaniach, które będą cieszyć nasze oko, VOX stworzył ściany dekoracyjne Kerradeco. Z ich pomocą w każdym pomieszczeniu możemy zbudować indywidualny, inspirujący klimat.  Mogą stać się pierwszoplanowym bohaterem w naszym domu lub mieszkaniu albo pozostać jedynie delikatnym akcentem na ścianie.

Kerradeco to aż 6 kolekcji podzielonych na 38 dekorów. Tak szeroka paleta wzorów oferuje wiele możliwości aranżacyjnych. Ale to nie tylko doskonałe rozwiązanie estetyczne. Ściany są odporne na wilgoć i uderzenia, niepalne oraz zwiększają izolację akustyczną. W takich czterech ścianach możemy być spokojni o bezpieczeństwo nasze i naszych bliskich.

VOX CREATIVE
VOX CREATIVE
VOX

W imię porządku

Życie w biegu, nadmiar obowiązków, a czasem nawet zwyczajne roztargnienie – to wszystko może być wrogiem porządku. Ten z kolei wynika z odpowiedniej organizacji, która prowadzi do pełnej harmonii. Aby pomóc osiągnąć ją w naszym domu lub mieszkaniu, marka VOX stworzyła wielofunkcyjny panel dekoracyjny Slot. To rozwiązanie, które znakomicie odnajdzie się zarówno w naszej sypialni, przedpokoju, a nawet kuchni. Dzięki dedykowanym akcesoriom możemy dostosować panel do naszych potrzeb. W ten sposób tablica Slot może pełnić zarówno funkcję wieszaka w przedpokoju, półek na filiżanki w kuchni, a także organizera nad biurkiem. Poza tym nie przypomina technicznych tablic narzędziowych, dzięki czemu może być stosowana również jako element dekoracyjny. Jedno jest pewne – teraz każda rzecz odnajdzie swoje miejsce, a my zyskamy upragniony porządek.

VOX tablica Slot
VOX tablica Slot
VOX

Proponowane przez VOX rozwiązania ścienne dla każdego domu lub mieszkania pozwolą uzyskać pożądany efekt wnętrzarski. Nie ma znaczenia, czy zależy nam bardziej na praktyczności czy estetyce, czy chcemy uzyskać ich idealne połączenie. W szerokiej ofercie każdy z nas znajdzie to, czego potrzebuje, aby w swoich wnętrzach czuć się komfortowo i przytulnie.

Efektowne rozwiązania ścienne, które nadadzą charakter i funkcjonalność naszym ścianom, znajdziemy w salonach VOX oraz na vox.pl

    Więcej o:

Skomentuj:

Ściany inne niż zazwyczaj. Poznaj rozwiązania marki VOX