Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Sielski urok życia na przedmieściach - kolekcja Countryside by Westwing Collection

Komentarz Marty Suchodolskiej, dyrektor kreatywnej Westwing Polska

Countryside by Westwing Collection to nowa kolekcja marki na sezon wiosna-lato 2022, która łączy w sobie estetykę stylu country z nowoczesnym twistem. To 365 zupełnie nowych produktów, które są dostępne na Westwing.pl od 25 lutego 2022 r.

Kolekcja Countryside by Westwing
Kolekcja Countryside by Westwing
mat. prasowe

Punktem wyjścia do stworzenia tej kolekcji stała się zmiana naszego stylu życia - spędzanie czasu w domu związane z pandemią. Po kilkunastu miesiącach wiążące się z tym emocje ewoluowały, zmieniając „konieczność” w „radość”, która jest wynikiem wykreowania bezpiecznej i przyjaznej przestrzeni wokół siebie. 

Projektanci Westwing Collection połączyli w niej wszystko to, co kochamy w stylu country najbardziej: drobne kwiatowe wzory, falbany, elementy inspirowane stylem vintage, mosiężne akcenty. Całość tworzy bardzo wyważoną mieszankę rustykalnych i nowoczesnych klimatów, dających przytulną i sielską atmosferę - idealną na mentalną ucieczkę z miasta i naładowanie baterii w zaciszu swojego domu.

Countryside by Westwing Collection to dojrzewanie w stylu country. Nawet jeśli nie wszyscy mieszkamy na wsi, uwielbiamy włączać niektóre z jej typowych cech i emocji do naszego życia. To jest znajome, domowe, serdeczne, bezpieczne i właściwe. W takim otoczeniu wszystko zwalnia. Skłania nas do zatrzymania wiecznie niespokojnego stylu życia i planowania w bardzo niepewnych czasach, które są przed nami. Nie chodzi o odtwarzanie wyglądu z przeszłości, ale raczej o uchwycenie tej estetyki i wartości, przekładając je na współczesne realia.  

Westwing.pl

    Więcej o:

Skomentuj:

Sielski urok życia na przedmieściach - kolekcja Countryside by Westwing Collection