Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Słuchawki JBL Quantum 810 Wireless

mat. partnera

Słuchawki JBL Quantum 810 Wireless
Słuchawki JBL Quantum 810 Wireless
JBL

JBL Quantum 810 Wireless to bezprzewodowy wokółuszny zestaw słuchawkowy do gier z funkcją Aktywnej Redukcji Hałasu i łącznością Bluetooth.

Co wyróżnia model JBL Quantum 810 Wireless? Dłuższy czas pracy – nawet do 43 godzin! Możliwość ładowania w trakcie użytkowania, mniejszy USB Dongle oraz Bluetooth 5.2. Podwójna funkcja dźwięku przestrzennego, dzięki technologiom JBL QuantumSURROUND i DTS Headphone:X w wersji 2.0 pozwala doświadczyć przestrzennego, wielokanałowego dźwięku 3D i poczuć się jednym z bohaterów gry.

Dzięki przetwornikom zapewniającym wysoką rozdzielczość usłyszeć można każdy szczegół zanurzając się w dźwięku JBL QuantumSOUND. Przetworniki o średnicy 50 mm z certyfikatem Hi-Res lokalizują nawet najdrobniejsze szczegóły dźwięku z niezwykłą precyzją, od minimalnego szelestu skradającego się wroga po kroki hordy zombie, która powłóczy nogami tuż za graczem. W grach dźwięk może zdecydować o przetrwaniu.

Podwójna łączność bezprzewodowa, dzięki dwóm rozwiązaniom: bezstratnej łączności bezprzewodowej 2,4 GHz i łączności Bluetooth 5.2, nie przegapi się ani chwili. Można też zapomnieć o opóźnieniach i spowolnieniach dźwięku.

Słuchawki JBL Quantum 810 Wireless
Słuchawki JBL Quantum 810 Wireless
JBL

Technologia aktywnej redukcji hałasu w bezprzewodowym zestawie słuchawkowym JBL Quantum 810 stworzona została z myślą o grach i eliminuje niepożądane dźwięki w tle, pozwalając w pełni skoncentrować się na rozgrywce. Istotnym udogodnieniem jest tutaj możliwość gry i jednoczesnego ładowania słuchawek. Wbudowany akumulator zapewnia do 43 godzin czasu JBL Quantum 810 Wireless, a po wyczerpaniu można ładować je podczas grania. Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy JBL Quantum 810 Wireless nigdy się nie poddaje – i nigdy nie zawodzi. Dzięki oddzielnym kartom dźwiękowym pokrętło z certyfikatem Discord umożliwia idealną regulację dźwięków czatu i gry w zestawie słuchawkowym bez przerwy w akcji. Słuchawki posiadają też mikrofon kierunkowy na wysięgniku z funkcją „voice-focus", wyciszaniem i technologią aktywnej eliminacji hałasu, dzięki czemu gracz zawsze będzie brzmieć krystalicznie czysto, niezależnie od tego, czy omawia strategię ze swoją drużyną czy zamawia pizzę.

Wygodna, trwała konstrukcja z lekkim i wytrzymałym pałąkiem na głowę oraz skórzanym piankowym nausznicom z pamięcią kształtu zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić komfort nawet w trakcie najdłuższych sesji gier.

Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy JBL Quantum 810 jest zgodny za pośrednictwem połączenia bezprzewodowego 2,4 GHz z komputerami PC, konsolami PS™ (PS5 i PS4) i Nintendo Switch™ (w trybie dokowania), za pośrednictwem połączenia Bluetooth 5.2 z urządzeniami kompatybilnymi z technologią Bluetooth oraz za pośrednictwem złącza audio 3,5 mm z komputerami PC, konsolami PlayStation, Xbox™, Nintendo Switch, urządzeniami mobilnymi, komputerami Mac oraz urządzeniami VR. Funkcje obsługiwane przez aplikację JBL QuantumENGINE (JBL QuantumSURROUND, RGB, korektor, ustawienia mikrofonu itp.) są dostępne wyłącznie na komputerach PC. Informacje o zgodności można znaleźć w przewodniku dotyczącym zgodności.

Sugerowana cena detaliczna: 969 zł

Słuchawki JBL Quantum 810 Wireless
Słuchawki JBL Quantum 810 Wireless
JBL
    Więcej o:

Skomentuj:

Słuchawki JBL Quantum 810 Wireless