Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Sofa Vocalizzo marki Kler - komfort i elegancja

mat. prasowe

Elegancka, zgrabna, mająca wiele do zaoferowania. Zawsze w centrum uwagi, przyciąga wzrok i wyróżnia się na tle innych. Sofa Vocalizzo marki Kler, bo o niej mowa, to piękny mebel, który nie tylko prezentuje się wyjątkowo atrakcyjnie, ale przede wszystkim zapewnia wygodne użytkowanie. Pod nietuzinkowym wyglądem kryje wiele praktycznych funkcji.

sofa kler
Sofa Vocalizzo
KLER

Vocalizzo to modułowy zestaw wypoczynkowy, który każdy użytkownik może dopasować do wielkości salonu i własnych potrzeb. Dostępne moduły pozwalają skomponować mebel skrojony na miarę. Mały, zgrabny model 3-osobowy w układzie podłużnym doskonale zmieści się w niewielkim pokoju dziennym. Do dużych i przestronnych wnętrz dedykowany jest z kolei narożnik, który dzięki szezlongowi pozwala na relaks nawet w pozycji leżącej. Sam moduł narożnikowy wyposażony jest w nowoczesny terminal.

To jednak nie wszystko! Nastawiony przede wszystkim na komfort mebel można dalej dowolnie personalizować, zmieniając ułożenie oparć w pozycjach: bliżej-dalej i postawione-odchylone, czy wyciągając podnóżek. Funkcjami przesuwnego oparcia i regulacji kąta jego nachylenia oraz odchylenia zagłówka, a także wysunięcia podnóżka, można sterować elektrycznie lub, opcjonalnie, za pomocą pilota z łącznością Bluetooth. Satysfakcjonującemu wypoczynkowi poświęcono tu wiele uwagi, odpowiednio konstruując i wyposażając ten model.

sofa kler
Sofa Vocalizzo
KLER
sofa kler
Sofa Vocalizzo
KLER

Choć funkcja relaksu jest tu priorytetowa, w niczym nie ustępuje jej sam wygląd sofy Vocalizzo. Duże, płaskie poduchy siedzisk i oparć osadzone są na stabilnej platformie, która idealnie współgra z ich smukłym, nowoczesnym kształtem. Został on powtórzony na równie płaskich boczkach, które zamykają bryłę mebla. Aranżacyjnego pazura dodają tu nóżki – do wyboru: metalowe, wykończone w grafitowym chromie lub malowane proszkowo płozy. To dzięki nim sofa nabiera wizualnej lekkości, jednocześnie optycznie powiększając wnętrze, w którym się znajduje. Ważną rolę odgrywają tu detale wykończeniowe. Wysokiej jakości materiały, charakterystyczne wykończenia poduch, oparć i boczków oraz piękna kolorystyka dopełniają wizerunku tego niezwykle funkcjonalnego mebla.

sofa kler
Sofa Vocalizzo
KLER
sofa kler
Sofa Vocalizzo
KLER
sofa kler
Sofa Vocalizzo
KLER
sofa kler
Sofa Vocalizzo
KLER
sofa kler
Sofa Vocalizzo
KLER
    Więcej o:

Skomentuj:

Sofa Vocalizzo marki Kler - komfort i elegancja