Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Środki czystości – czego potrzebujesz w swoim domu?

artykuł zewnętrzny

Chcesz, aby domowe porządki stały się przyjemnością, a nie koniecznością? Usuwanie zabrudzeń z różnych powierzchni było proste i szybkie? Potrzebujesz więc skutecznych środków czyszczących szkło, płytki, drewno i wiele więcej. Jakie preparaty powinny znaleźć się w Twoim domu?

Środki czystości – czego potrzebujesz w swoim domu?
Środki czystości – czego potrzebujesz w swoim domu?
Sklepclovin.pl

Preparaty czyszczące w łazience – co warto mieć?

Chcesz, aby w Twoim domu było po prostu czysto? Potrzebujesz więc środków czyszczących. W co koniecznie powinieneś się wyposażyć, jeśli myślisz o sprzątaniu łazienki? Przede wszystkim w płyny do czyszczenia luster i szyb, bo tych w tym pomieszczeniu nie brakuje. Z ich pomocą pozbędziesz się zabrudzeń i smug, pozostawisz szklaną powierzchnię nieskazitelnie czystą. Nie zapomnij o płynach do czyszczenia łazienek, te przystosowane są najczęściej do usuwania zanieczyszczeń z ceramiki. Przyda Ci się także płyn do czyszczenia fug, bo już po kilku tygodniach korzystania z łazienki zobaczysz, że nie są one takie same jak na początku. Na koniec pamiętaj o zakupie preparatów do usuwania kamienia i rdzy, te zanieczyszczenia pojawią się na bateriach, rączkach prysznicowych i wannowych czy na odpływach.

Usuwanie zabrudzeń z powierzchni szklanych 

Zabrudzenia z szyb czy luster usuniesz z pomocą środka czyszczącego, który został do tego przystosowany. Z jego pomocą pozbędziesz się brudu, tłuszczu, zanieczyszczeń mechanicznych czy zacieków w przypadku na przykład szklanej kabiny prysznicowej. Korzystając z uniwersalnego środka czyszczącego, możesz na niego liczyć zarówno w łazience, jak i w kuchni czy podczas mycia okien. Ten nie zostawi smug czy zacieków, będzie skuteczny i wydajny, jednocześnie pozostawi przyjemny zapach. Pamiętaj, że brudne okna wpuszczają do wnętrza mniej światła, lustra i szyby szybko zbierają kurz niekorzystnie wpływający na alergików, a więc warto regularnie dbać o czystość szklanych powierzchni.

.
.
Sklepclovin.pl

Środki czyszczące niezbędne w kuchni 

Środki czystości, jakich potrzebujesz w kuchni to przede wszystkim płyny do czyszczenia urządzeń AGD, między innymi mikrofalówki, lodówki czy zmywarki. Przyda Ci się także soda kaustyczna (wodorotlenek sodu) lub inny preparat do udrażniania rur w zlewozmywaku. Postaw na środki usuwające tłuszcz, a ułatwisz sobie codzienne porządki w kuchni. Jeśli chcesz, aby płyta kuchenna i piekarnik lśniły czystością, miej zawsze pod ręką mleczko do czyszczenia tych powierzchni. Jeśli będziesz pamiętał o tych preparatach, Twoja kuchnia zawsze będzie idealnie czysta, pozbawiona najpopularniejszych zabrudzeń!

Jakie jeszcze środki czystości warto mieć w domu?

Jest jeszcze kilka środków czystości, o jakich warto pamiętać. Przede wszystkim preparat do czyszczenia mebli, który skutecznie usuwa kurz, tłuste zabrudzenia po dotyku i inne nawet trudne do usunięcia zanieczyszczenia. Nie zapominaj o płynach do mycia podłóg, oczywiście pamiętaj o zakupie preparatu przygotowanego z myślą o podłodze, jaką masz w swoim domu czy mieszkaniu. Możesz mieć pewność, że użyjesz przynajmniej raz płynu do czyszczenia dywanów i tapicerek, jeśli znajdzie się on w Twoim wyposażeniu. Na koniec pomyśl o zakupie preparatu do czyszczenia ekranów, może być przydatny! 

    Więcej o:

Skomentuj:

Środki czystości – czego potrzebujesz w swoim domu?