Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Sterowanie bezprzewodowe

AS

Postaw na rozwiązania dostępne dla każdego wnętrza.

Łącznik roletowy przy drzwiach
Łącznik roletowy przy drzwiach
Ospel

Komfortowy dom, w którym żyje się wygodnie, bezpiecznie i oszczędnie jest marzeniem nas wszystkich. Inteligentne budynki wyręczają lub znacząco ułatwiają domownikom sterowanie różnymi urządzeniami i funkcjami. Jeśli jednak na etapie budowy domu lub dużego remontu nie została podjęta decyzja o instalacji „systemu domu inteligentnego” to nic straconego. Firma OSPEL S.A. we współpracy z firmą F&F wprowadziła na rynek bezprzewodowe elementy sterowania oparte na transmisji radiowej.

Tak prosta modernizacja istniejącej instalacji pozwala na rozbudowanie funkcji sterowania:

• oświetleniem,

• roletami,

• bramami.

Łączniki do sterowania bezprzewodowego to rozwinięcie flagowej serii osprzętu Sonata, która jest bardzo elegancka, prosta i będzie pasowała do każdego wnętrza.

Łącznik z ramką
Łącznik z ramką sonata systemy bezprzewodowe
Ospel

Twój dom może być wygodniejszy już teraz!

Instalacja radiowego systemu sterowania jest szybka, prosta i całkowicie bezinwazyjna. Nie ma konieczności kucia ścian, układania kabli, nie ma nawet potrzeby wykuwania puszki instalacyjnej. Proponowane przez firmę Ospel zestawy łączników bezprzewodowych Sonata składają się z dwóch elementów:

• nadajnika (w formie łącznika natynkowego)

• modułu wykonawczego (montowanego w puszce podtynkowej lub przy odbiorniku).

Zestaw w podwojnejj ramce szklanej sonaty z lacznikiem bezprzewodowym
Zestaw w podwojnejj ramce szklanej sonaty z lacznikiem bezprzewodowym
Ospel

System zasilany jest baterią wmontowaną w łącznik, a jej przewidywana żywotność to 3 lata bezawaryjnej i stabilnej pracy. System jest modułowy i może być uzupełniany o kolejne funkcje. Sterowanie nawadnianiem, wentylacją czy cyrkulacją ciepłej wody użytkowej to tylko kilka przykładów z olbrzymiej gamy zastosowań, których ilość ogranicza jedynie pomysłowość użytkownika

Sterowanie oświetleniem

Oświetlenie dopasowane do potrzeb chwili, nie dość, że wygodniej to jeszcze bezpieczniej i oszczędniej. Podstawową i najczęściej wybieraną funkcją systemu bezprzewodowego jest zwiększenie ilości punktów sterowania oświetleniem. Zainstalowanie dodatkowych łączników przy łóżku w sypialni lub na dogodnej wysokości w pokoju dziecka, poprawi funkcjonalność i ułatwi nam życie. Wykorzystując w pełni możliwości systemu, możemy zaprogramować go tak, aby pracował w trybie łącznika czasowego. Dzięki temu w holach, korytarzach czy na schodach będzie bezpieczniej i wygodniej. Rozwiązanie doskonale sprawdzi się również do oświetlenia zewnętrznego.

Łącznik w pokoju dziecka
Łącznik w pokoju dziecka
Ospel

Sterowanie roletami

Łącznik roletowy przy drzwiach – a może przy oknie?

Czasami dopiero w trakcie użytkowania pomieszczeń jesteśmy w stanie ustalić, gdzie jest optymalne miejsce dla punktu sterowania. Chcemy z łatwością dostosować ilość wpadających promieni słonecznych w ciągu dnia, a wychodząc z domu szybko zabezpieczyć wszystkie okna opuszczając rolety jednym przyciskiem. Dzięki wykorzystaniu technologii komunikacji radiowej do sterowania roletami, nadajniki możemy przenosić w dowolnym czasie eksploatacji budynku. Jego moduł wykonawczy przeznaczony jest do sterowania zarówno roletami jak i innymi urządzeniami napędzanymi silnikiem elektrycznym.

Łącznik roletowy przy drzwiach
Łącznik roletowy przy drzwiach
Ospel

Sterowanie bramami

Goście zawsze mile widziani.

Moduły wykonawcze idealnie nadają się do urządzeń pracy takich jak bramy wjazdowe. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy otworzyć bramę z dowolnego pomieszczenia mającego okno z widokiem na wjazd do posesji.

Łączniki (nadajniki) bezprzewodowe do serii Sonata współpracują również z systemami Exta Free firmy Zamel oraz F&Wave firmy F&F, firmami które od dłuższego czasu postrzegane są jako niekwestionowani liderzy dostarczający na rynek radiowe systemy inteligentnego domu.

nadajnik z serii Sonata
nadajnik z serii Sonata
Ospel
    Więcej o:

Skomentuj:

Sterowanie bezprzewodowe