Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Strefa dzienna w domu – jak ją urządzić? Bezpłatny webinar OKK! design

mat. prasowe

Strefa dzienna to szczególna przestrzeń w każdym domu. Wnętrze, które służy jako miejsce relaksu dla każdego z domowników, jest też obszarem reprezentacyjnym, gdzie przyjmuje się gości. Salon to miejsce wielofunkcyjne, w którym niezwykle ważne jest połączenie estetyki, komfortu i funkcjonalności. To właśnie strefie dziennej poświęcony będzie kolejny webinar OKK! design, w którym gośćmi specjalnymi będą architektki z WZ STUDIO – Ada Skwira i Małgorzata Liebhart.

Strefa dzienna w domu – jak ją urządzić funkcjonalnie i stylowo? Bezpłatny webinar OKK! design
Strefa dzienna w domu – jak ją urządzić funkcjonalnie i stylowo? Bezpłatny webinar OKK! design
mat. prasowe

Bezpłatny webinar z cyklu OKK! design odbędzie się w poniedziałek, 22 listopada 2021 r., o godzinie 12:00. Gośćmi specjalnymi webinaru będą architektki Ada Skwira i Małgorzata Liebhart, założycielki pracowni projektowania wnętrz WZ STUDIO i jurorki w konkursie Samsung na projekt kuchni: Projektuj z Bespoke. Mecenasem spotkania jest marka Samsung, lider na rynku telewizorów w Polsce.

Jakie zagadnienia poruszą zaproszeni goście podczas spotkania?

  • Jak pogodzić kilka funkcji w projekcie strefy dziennej?
  • Stylowe meble do salonu — jak dobrać je do aranżacji?
  • Trendy wnętrzarskie – modna strefa dzienna

Architektki Ada Skwira i Małgorzata Liebhart od 2014 roku wspólnie prowadzą pracownię projektowania wnętrz WZ STUDIO. Mają za sobą lata doświadczeń i dziesiątki zrealizowanych projektów. Kierują się zasadą, że sztuka mądrego wyboru musi się opierać na dbałości o każdy detal, a najlepsze rozwiązania to takie, które umożliwiają osiągnięcie równowagi pomiędzy funkcjonalnością i estetyką.

W trakcie spotkania online architektki zaprezentują wybrane projekty z portfolio WZ STUDIO i na ich przykładzie opowiedzą o projektowaniu strefy dziennej. Zdradzą, jak pogodzić kilka funkcji w projekcie strefy dziennej.

Natomiast Tomasz Drężek i Adrian Rogalski, eksperci marki, opowiedzą o najnowszych rozwiązaniach marki Samsung. Zaprezentują ofertę produktów z kategorii Lifestyle, która obejmuje odświeżone linie telewizorów The Frame, The Sero, The Serif oraz The Terrace. Od kilku lat marka rozwija ofertę urządzeń z kategorii Lifestyle, które dzięki swoim unikatowym cechom dopasowują się do stylu życia różnych użytkowników. Swoboda aranżacji, różnorodność funkcji i wyjątkowy design sprawiają, że każdy znajdzie coś dla siebie, a pojęcie personalizacji ekranu nabiera nowego znaczenia.

Aby wziąć udział w bezpłatnym webinarze, wystarczy się zarejestrować, klikając w link:https://cutt.ly/xTWFDn5.

Wydarzenie online jest dostępne również na fanpage’u OKK! design.

Mecenas spotkania: Samsung

Patroni webinarów OKK! design: Elle Decoration, WhiteMAD, Dobre Wnętrze, Czas na Wnętrze, MAGAZIF.com, Foorni.pl, Example.pl, Exspace.pl, Designteka.pl, Weranda, Ambiente.info.pl, Arch_App

Organizator: OKK! PR

AGENDA SPOTKANIA:

  • 12.00 – powitanie gości i widzów
  • 12.05 – prezentacja Samsung
  • 12.45 – wystąpienie WZ STUDIO
Aranżacja strefy dziennej
Aranżacja strefy dziennej
Mat. pras. WZ Studio
Telewizor Samsung
Telewizor Samsung
Mat. pras. Samsung Lifestyle
    Więcej o:

Skomentuj:

Strefa dzienna w domu – jak ją urządzić? Bezpłatny webinar OKK! design