Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Stwórz gabinet, w którym funkcjonalność spotka się z elegancją

artykuł zewnętrzny

Odpowiednie urządzenie gabinetu pozwala na sprawną i bezpieczną pracę. Funkcjonalne biurko i wygodne krzesło to dopiero zalążek praktycznego oraz stylowego biura. Warto zadbać o każdy aspekt wystroju, tak aby wnętrze wpływało pozytywnie na koncentrację i motywację do pracy. Dowiedz się, o czym należy pamiętać przy aranżacji gabinetu.

Stwórz gabinet, w którym funkcjonalność spotka się z elegancją!
Stwórz gabinet, w którym funkcjonalność spotka się z elegancją!
GTV

Idealne biurko do gabinetu

W urządzaniu gabinetu niezwykle ważne jest dobranie odpowiedniego biurka. Wymiary blatu warto dopasować do swoich potrzeb. Powinien być on na tyle duży, aby zapewnić komfortową pracę przy komputerze oraz pomieścić niezbędne artykuły biurowe. Przydatne będą również akcesoria ułatwiające korzystanie z urządzeń elektronicznych. W GTV znajdziesz praktyczny przedłużacz biurkowy wpuszczany w blat, dzięki któremu:

  • zadbasz o estetykę biurka – przedłużacz można zamknąć, gdy nie jest używany, przez co nie zaburza on wyglądu mebla,
  • praca będzie łatwiejsza – zamontowanie przedłużacza biurkowego wpuszczanego w blat spodoba się każdemu, kto nie lubi się schylać za każdym razem, gdy trzeba podpiąć do gniazdka urządzenie elektryczne,
  • uporządkujesz kable i przewody podczas pracy – korzystanie z przedłużacza wpuszczanego w blat biurka pozwala na zorganizowanie wpiętych kabli w taki sposób, aby nie plątały się między sobą. Dzięki temu, gdy będziesz zabierał laptop, np. na spotkanie z klientem, łatwo zlokalizujesz i wypniesz ładowarkę.

Wpuszczane przedłużacze biurkowe w GTV możesz wybrać w okrągłym lub prostokątnym kształcie. Oprócz zastosowania tradycyjnych gniazdek elektrycznych mogą być także wyposażone w praktyczne wejście USB, HDMI czy gniazdko do kabla internetowego. W ten sposób możesz poprawić komfort pracy w biurze. Już nie musisz wybierać, co powinno się ładować w danej chwili – telefon czy laptop, gdyż tak wyposażony przedłużacz umożliwi wykonywanie obu tych czynności jednocześnie.

Dlaczego warto zadbać o mobilność w pracy biurowej?

Od wielu lat standardem w gabinecie jest wygodny fotel biurowy na rolkach obrotowych. Dzięki temu możliwe jest zachowanie ergonomii podczas pracy, gdyż w każdym momencie można przesunąć się na nim, chociażby sięgając po segregator na regale obok biurka. Nie trzeba przy tym wstawać i można szybko wrócić do wykonywanych czynności. Warto jednak wiedzieć, że w praktycznym gabinecie nie tylko fotel może być mobilny. Dzięki zastosowaniu rolek meblowych łatwo zwiększamy funkcjonalność wyposażenia. Oto kilka przykładów użycia takiego rozwiązania:

  • Małe szafki biurkowe

Zamień zwykłą szafkę biurkową w przesuwny kontenerek. To pozwala na zwiększenie funkcjonalności i korzystanie z mebli w taki sposób, jaki aktualnie jest najwygodniejszy.

  • Komody i szafy biurowe

Rolki meblowe Brazylia mają udźwig nawet do 150 kilogramów, przez co znajdują zastosowanie także w przypadku cięższych mebli. W ten sposób możesz je dowolnie przesuwać. Zastosowanie takiego rozwiązania jest idealne, zwłaszcza w mniejszych przestrzeniach, gdyż można wtedy wysuwać np. szafy aktowe, a po zakończonej pracy łatwo ustawić mebel na jego miejsce.

  • Stelaże, tablice i flipcharty

Rolki świetnie nadają się do montażu w stelażach i tablicach. Dzięki temu łatwiej przetransportujesz te rzeczy, a po wykonaniu prezentacji na nich, możesz je swobodnie schować.

Modyfikacja mebli biurowych z wykorzystaniem rolek pozwala na zwiększenie ich funkcjonalności. W ten sposób możesz dowolnie zmieniać aranżację gabinetu i dopasowywać jego układ do swoich aktualnych potrzeb. Zastosowanie produktów z GTV jest nie tylko praktyczne, ale też bezpieczne. Rolki nie zostawiają śladów ani zarysowań na podłogach.

Półki w gabinecie

Jeśli powierzchnia Twojego gabinetu jest niewielka, a wciąż brakuje Ci miejsca, zadbaj o zabudowę wzwyż. Możesz to łatwo wykonać, wybierając praktyczne podpórki pod półki w GTV. Produkt jest dostępny w eleganckiej czerni, dzięki czemu świetnie będzie prezentować się zestawiony zarówno z białymi, ciemnymi, jak i drewnianymi półkami. Dodatkowo niektóre modele mają fantazyjny kształt, przypominający gałęzie drzewa. Wybierając takie podpórki pod półki, zyskasz dodatkowe miejsce na przechowywanie oraz element dekoracyjny w biurze.

Zastosowanie odpowiednich akcesoriów ułatwia stworzenie stylowego i praktycznego gabinetu. Praca w takim pomieszczeniu będzie przebiegać sprawniej i przyjemniej.

    Więcej o:

Skomentuj:

Stwórz gabinet, w którym funkcjonalność spotka się z elegancją