Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Stylowe narzędzia Makita

AS/materiał reklamowy

Firma Makita jakiś czas temu wprowadziła na polski rynek limitowaną różową serię narzędzi. Jest to zestaw trzech bardzo przydatnych w domu sprzętów. Linia składa się z odkurzacza, wiertarko-wkrętarki i podkaszarki, a wszystkie narzędzia zasilane są bardzo wydajnymi akumulatorami serii CXT. Dodatkowe atuty linii to nowoczesny design, solidność wykonania oraz pastelowy, różowy kolor.

Limitowana różowa seria narzędzi Makita
Limitowana różowa seria narzędzi Makita
Makita

Sprzęt jest kompaktowy i zajmuje mało miejsca. Są to narzędzia, które można wykorzystać w domu, ogrodzie, a nawet w przydomowym warsztacie. Odkurzacz z różowej serii może służyć również do odkurzania samochodu, dzięki dwuczęściowej konstrukcji. Istotną cechą tych modeli jest akumulator, bo to oznacza brak kabli, co znacznie ułatwia pracę i manewrowanie urządzeniem. Te narzędzia doskonale sprawdzą się również jako prezent dla wszystkich praktycznych kobiet.

Akumulatorowy odkurzacz CL108FDSAP to sprzęt o wielu możliwościach. Akumulatorowy odkurzacz pionowy w pięknym, różowym kolorze zasilany jest akumulatorami 12V max CXT. Jest lekki i bardzo wygodny w użytkowaniu. Posiada wyłącznik dotykowy z wyborem siły zasysania (3 biegi) dzięki czemu w łatwy sposób można regulować pracę urządzenia. Zastosowanie pojemnika na pył powoduje, że nie ma potrzeby zakupu i wymiany worków. Dioda LED oświetla obszar roboczy i informuje o niskim poziomie naładowania akumulatora. Istotną zaletą tego odkurzacza jest stylowy i elegancki design. Stonowana, pastelowa kolorystyka i detale wykonane z największą starannością to główne cechy charakterystyczne tego modelu. Urządzenie świetnie sprawdzi się zarówno w domu jak i w samochodzie.

Akumulatorowy odkurzacz CL108FDSAP
Akumulatorowy odkurzacz CL108FDSAP
Makita

Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka DF333DSAP1 to narzędzie niezbędne w każdym domu. Ta  dwubiegowa wiertarko-wkrętarka jest bardzo lekka i kompaktowa. Jest poręczna i wygodna w użytkowaniu. Wykonana jest z solidnych materiałów więc będzie służyła przez wiele lat.    To urządzenie przyda się przy wkręcaniu śrub w elementy drewniane lub metalowe.  Posiada diodę led, która oświetla obszar roboczy, co bardzo ułatwia pracę. Dostarczana w torbie usztywnianej z 1 akumulatorem BL1021B (12V max / 2,0 Ah) i ładowarką DC10SB.

Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka DF333DSAP1
Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka DF333DSAP1
Makita

Akumulatorowa podkaszarka UR100DSAP to niezbędny element w każdym ogrodzie bez względu na jego wielkość. Jest to urządzenie zasilane akumulatorami 12V max CXT oraz wyposażone w technologię XPT, a wiec ma wysoką odporność na wilgoć i pył. Dzięki regulowanej rurze teleskopowej możemy zwiększyć zasięg o 35 cm. Jest to lekkie i bezpieczne urządzenie, które przyda się przy podkaszaniu w trudno dostępnych miejscach, przy ogrodzeniach, kwiatach lub ozdobach ogrodowych. Dostarczana z 1 akumulatorem BL1021B (12 V max / 2,0 Ah) i ładowarką DC10SB.

Teraz można nabyć całą serię wraz z bardzo praktycznymi gratisami. Sprawdź warunki promocji na www.makita.pl.

Akumulatorowa podkaszarka UR100DSAP
Akumulatorowa podkaszarka UR100DSAP
Makita
    Więcej o:

Skomentuj:

Stylowe narzędzia Makita