Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Świątczna edycja kaw NESPRESSO

AS

Chcesz odkryć świat pełen wyjątkowych aromatów i smaków? Wybierz się w podróż pełną niezapomnianych doznań z marką Nespresso, która wystartowała właśnie ze świąteczną kampanią „Indulgent Nordic Moment: Poczuj ciepło od środka”. Aromatyczne kawy z limitowanej edycji Variations to idealny pomysł dla klientów, szukających wyjątkowych okazji na Black Friday albo na świąteczny prezent dla najbliższych. Podczas Black Friday w Nespresso przy zakupie kawy wszystkie akcesoria będą przecenione – 70%, spieniacze Aeroccino -70%, a ekspresy do -90%.

NORDIC MOMENTS
NORDIC MOMENTS
NESPRESSO

Zostań domowym baristą

Kampanii towarzyszy nowa metalowa wersja ekspresu Essenza Mini, którego barwę dopasowano do designu nowoczesnej kuchni. Urządzenie nada współczesnemu wnętrzu stylowy charakter, a jego użytkownikowi – pozwoli poczuć się jak prawdziwy barista. Gościom zaserwować możemy kawę:

- Nordic Almond Cake Flavoured o aromacie ciasta migdałowego, który uzyskano dzięki połączeniu herbatników i wanilii z bazą Livanto. Inspiracją dla opracowania tego smaku było tradycyjne norweskie ciasto Kvæfjordkake.

- Nordic Cloudberry Flavoured harmonijnie łączącą palone, karmelizowane nuty Livanto i słodką, dżemową owocowość z kwasowością malin.

- Nordic Black - wyjątkową mieszankę afrykańskiej i południowoamerykańskiej Arabiki, łącząca nuty zbożowe z owocowym aromatem.

NORDIC MOMENTS
NORDIC MOMENTS
NESPRESSO

Poczuj ciepło od środka z Nespresso

Opakowania kaw i designerskie akcesoria do edycji Variations zaprojektowała znana duńska projektantka mebli i oświetlenia, Louise Campbell. Ta wiodąca we współczesnym duńskim designie postać słynie z eksperymentowania z wolnymi, nieograniczonymi formami i nowymi technologiami. Jej prace można znaleźć w kolekcjach muzealnych w Europie i Stanach Zjednoczonych. Louise Campbell zaprojektowała świąteczne opakowania na kapsułki, kubki turystyczne i filiżanki, nadając świątecznej kolekcji znamiona skandynawskiego minimalizmu.

Inspiracją do zaprojektowania motywu przewodniego świątecznej kolekcji Nespresso są warstwy, które odzwierciedlają charakterystyczny krajobraz skandynawski. Nawiązują również do przenikających się różnych kolorów i smaków w ciastach, ale też bogactwa aromatów i wielopoziomowej struktury kawy w filiżance.

NORDIC MOMENTS
NORDIC MOMENTS
NESPRESSO

Skandynawskie klimaty

Inspirowane skandynawskimi specjałami mieszanki: Nordic Almond Cake Flavoured, Nordic Cloudberry Flavoured oraz Nordic Black nawiązują do klimatu „hygge” i „fika”. To słowa, które trudno przetłumaczyć na inne języki, ale idealnie oddają styl życia panujący w krajach skandynawskich. „Hygge”, filozofia szczęścia mająca swój początek w Danii, odnosi się do kreowania przytulności, ciepła i czerpania przyjemności z chwili. Natomiast „fika” określa szwedzkie zamiłowanie do małej przerwy na kawę i coś słodkiego. Sztuka tworzenia przyjaznej atmosfery, którą wypełnia zapach aromatycznej kawy stanowi kwintesencję skandynawskiego stylu życia.

NORDIC MOMENTS
NORDIC MOMENTS
NESPRESSO

Cena jednej kapsułki kawy z edycji limitowanej Variations wynosi 2,10 zł. Kawa Nespresso dostępna jest w butikach Nespresso. Można ją zamówić także poprzez Centrum Obsługi Klienta, stronę www.nespresso.com oraz aplikację mobilną. Więcej informacji o kolekcji Variations można znaleźć na stronie: https://www.nespresso.com/pl/pl/festive-coffee-pods-range.

    Więcej o:

Skomentuj:

Świątczna edycja kaw NESPRESSO