Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Targi autorskie Domomarket 17-18 września w Domotece

mat. prasowe

Doskonały design, wysoka jakość i aktualne trendy - tym charakteryzują się meble i artykuły wyposażenia wnętrz, które możemy znaleźć w ofercie Domoteki. W ramach dopełnienia asortymentu, w dniach 17-18 września 2021 r., odbędą się autorskie targi, które umożliwią odwiedzającym nabycie unikatowych produktów dekoracyjnych, modowych i biżuteryjnych.

Domomarket – targi autorskie już 17-18 września w Domotece
Domomarket – targi autorskie już 17-18 września w Domotece
mat. prasowe

Domomarket to wyjątkowe targi, podczas których będą miały możliwość zaprezentowania się najlepsze autorskie marki. Wydarzenie jest organizowane we współpracy z projektem Jestem Slow, a jego celem jest wspieranie lokalnych producentów i projektantów oraz popularyzowanie idei „slow”, czyli świadomego, a także odpowiedzialnego dokonywania zakupów.

Domoteka to miejsce inspiracji, które kreuje trendy, a także zawsze wychodzi naprzeciw potrzebom klientów. Nasza oferta jest bardzo zróżnicowana, jednak postanowiliśmy ją nieco poszerzyć. Mamy świadomość, jak ważne jest poszukiwanie autentyczności, unikalności oraz produktów lokalnych, które powstają zgodnie z ideą slow oraz w trosce o środowisko. Stąd pomysł na organizację Domomarket, który uzupełni naszą ofertę właśnie o takie produkty – dekoracje czy akcesoria. Zależy nam przy tym na promowaniu małych producentów oraz projektantów.

mówi Agata Brzezińska, Head of CEE w firmie Pradera, właścicielu Centrum Wyposażenia Wnętrz Domoteka.

Targi w Domotece stanowią więc idealną okazję do kupienia unikatowych, oryginalnych produktów, zainspirowania się najnowszymi designerskimi trendami, przetestowania kosmetyków czy znalezienia modowych perełek.

Wybierając marki do targów Domomarket, kierowałam się wartościami, które są bliskie nam jako Grupie Slow. Wystawców obecnych na targach łączy to, że ich projekty są autorskie i oryginalne, a oferowane przez nich produkty są wytwarzane lokalnie, w Polsce, w pojedynczych egzemplarzach lub krótkich seriach. Każda z marek ma jednak swój indywidualny, charakterystyczny styl, tak że oczekujcie ogromnej różnorodności!

zaprasza na targi Marta Głogowska, Manager Projektu w Grupie Jestem Slow.

W Domomarket wezmą udział wystawcy z następujących kategorii:

  • Dom (artykuły dekoracyjne, dodatki, zapachy, tekstylia)
  • Moda (odzież i dodatki)
  • Pielęgnacja (kosmetyki i akcesoria)
  • Vintage (artykuły dekoracyjne, odzież, rowery, plakaty, płyty winylowe)
  • Kultura i rozrywka (magazyny, książki)
  • Gastronomia.

Na targach pojawią się produkty unikalne, autorskie, świetnie zaprojektowane. Wpisuje się to szerszą filozofię Domoteki, która zachęca do pięknych, dobrych zmian, nie tylko w domu, lecz także w stylu życia.

Wśród wystawców znajdują się takie marki, jak: Adam Bart, Afish, Bartos Cosmetics, Bear Ebike, Bionaturalis, Bracia Mydlarze, Cosmo Stones, Cophi Coffe Solutions, DQ Dominika Niewczas, Dwa Borsuki, Galeria Sztuki Rowerowej, Intensi, Joccos Design, J&P Ceramic Boat, Kaya Impress, Lazy Sundays, LunaLoop , Maiss, Malinowa Szuflada, Malkontent, Myśl od Czapy, Oczar Manufaktura, OldS ail & Old Soldier, Playwoodworks, Tacos La Fiesta, TASHKA, TAS-KU, Winyl Market, Woodness, Wydawnictwo Claroscuro oraz Vende.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Zapraszamy do Domoteki 17 września, w godz. 15-21 oraz 18 września w godz. 10-21.

    Więcej o:

Skomentuj:

Targi autorskie Domomarket 17-18 września w Domotece