Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Targi Rzeczy Ładnych - na to warto zwrócić uwagę

red.

Wiosenna edycja Targów Rzeczy Ładnych to ponownie wybór najlepszego polskiego designu i przegląd najciekawszych trendów na polskim rynku. Po raz siódmy w jednym miejscu pojawią się młode polskie marki i wyjątkowi projektanci. A wszystkie ich produkty będzie można kupić od ręki.

Targi Rzeczy Ładnych to najlepsze targi designu w stolicy. Wyjątkowa selekcja, ogromna różnorodność i pozytywna atmosfera to znaki rozpoznawcze tej imprezy. Dwa razy do roku Warszawa staje się polską stolicą dobrego projektowania i pięknych przedmiotów dostępnych dla każdego.

Cieszymy się, że Targi za każdym razem przyciągają tysiące kupujących i przez dwa dni możemy prezentować, jak pomysłowo urządzić swoje otoczenie

- mówią organizatorzy.

Jedną z atrakcji Targów jest zawsze obszerna strefa produktów dla najmłodszych. Tym razem będzie ona jeszcze bogatsza z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka.

Oryginalne meble, książki, zabawki i akcesoria najciekawszych polskich marek za każdym razem przyciągają dzieciaki i ich rodziców. Specjalnie dla "D&W" organizatorzy Targów Rzeczy Ładnych wybrali dziesięć marek, które warto mieć na oku i których oryginalne produkty pomogą odmienić dziecięcy pokój.

Oto rekomendacje Ajki Mroczkowskiej, Anny Pruszyńskiej i Pawła Stremskiego. Dobrej zabawy!

Zapraszamy na wiosenną edycję Targów Rzeczy Ładnych.Najlepsi polscy projektanci, producenci oraz plakaciści i dużo ładnych rzeczy dla najmłodszych - specjalnie na Dzień Dziecka!

Targi Rzeczy Ładnych

21-22 maja, godz. 11-19
Plac Unii City Shopping, ul. Puławska 2, Warszawa
Wstęp 7,50 zł (w prezencie magazyn "Dom & Wnętrze")
Wstęp 5 zł (bez magazynu)

Skomentuj:

Targi Rzeczy Ładnych - na to warto zwrócić uwagę