Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Targi Warsaw Home & Contract

mat. prasowe

W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie oraz liczne prośby wystawców i odwiedzających PTAK WARSAW EXPO zdecydował się rozszerzyć targi Warsaw Home o nowe strefy: Warsaw Home Electronics, Warsaw Home Gift&Deco, Warsaw Home Green Days; które wraz z II edycją Warsaw Home Build zagoszczą między 17 a 19 marca 2022 r. w Ptak Warsaw Expo - największym centrum targowym w Europie Środkowo-Wschodniej.

TARGI WARSAW HOME & CONTRACT
TARGI WARSAW HOME & CONTRACT
mat. prasowe

II edycja Warsaw Home Build to święto sektora wykończenia wnętrz. Podczas nadchodzącej odsłony czołowe firmy z Polski i z zagranicy zaprezentują szeroką gamę produktów z branży wykończenia wnętrz. Na uczestników wydarzenia czekają prelekcje, kongresy prowadzone przez liderów w branży. Impreza jest pozycją obowiązkową dla architektów wnętrz, inwestorów, designerów, developerów, a także firm budowlanych specjalizujących się w pracach wykończeniowych. Targi Warsaw Home Build są jedyną na taką skalę platformą do promocji, analizy rynku i wymiany wiedzy branżowej w Polsce.  

Warsaw Home Gift&Deco - największe branżowe targi upominków i dekoracji w Polsce - to wydarzenie, w trakcie którego przez trzy dni prezentowane są produkty z zakresu artykułów dekoracyjnych i wyposażenia wnętrz, jak również produktów codziennego użytku: upominków okolicznościowych, pamiątek, zabawek oraz tekstyliów dla dzieci. W ramach targów odbędą się liczne konferencje prowadzone przez znanych i cenionych profesjonalistów oraz kongres, który będzie prawdziwą skarbnicą wiedzy dedykowanej branży. Imprezę wyróżnia obecność czołowych producentów, projektantów i designerów; eksponujących produkty, obok których nie da się przejść obojętnie.

Warsaw Home Green Days to największe targi architektury krajobrazu i ogrodnictwa. Niezwykła formuła wydarzenia umożliwia odwiedzającym aktywne uczestnictwo w ramach wydarzeń targowych między innymi: Największy Kiermasz Ogrodniczy w Polsce, Bonsai Show, Pokazy Arborystyczne, Warsztaty Vectorworks Landmark. Targi to platforma kreatywnych prezentacji oraz bodziec do przygotowania ciekawszej oferty, wzbogaconej próbkami, gotowymi produktami czy nieszablonowymi realizacjami.

Międzynarodowe targi elektroniki dla nowoczesnego domu - Warsaw Home Electronics - są okazją dla przedsiębiorstw z sektora elektroniki dla domu, do intensyfikacji działań sprzedażowych i prezentacji premier rynkowych. Z kolei dla odwiedzających wydarzenie to idealna przestrzeń do spotkań biznesowych, wymiany doświadczeń i źródło informacji o zachodzących zmianach w branży. Targi to nie tylko statyczne ekspozycje, ale także efektowne i dynamiczne prezentacje, wzbogacone o konferencje branżowe i warsztaty. Jest to pierwsza w Polsce impreza, która w tak kompleksowy i innowacyjny sposób prezentuje najnowocześniejsze technologie i rozwiązania czołowych producentów z sektora elektroniki dla domu. 

    Więcej o:

Skomentuj:

Targi Warsaw Home & Contract