Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Thermomix® Sensor - nowe akcesorium

mat. prasowe

Thermomix® wprowadza nową, rozszerzoną gwarancję na doskonałe rezultaty gotowania, obejmującą teraz także ustawienia poza samym urządzeniem Thermomix®. Dzięki nowemu akcesorium - Thermomix® Sensor - możemy teraz skutecznie piec potrawy w piekarniku, smażyć na patelni lub grillować, osiągając idealne wyniki pomiaru temperatury ciasta, mięsa i ryb.

Thermomix® Sensor - nowe akcesorium
Thermomix® Sensor - nowe akcesorium
Vorwerk

Przygotowywanie posiłków koncentruje się wokół urządzenia Thermomix® – popularnego, wielofunkcyjnego urządzenia marki Vorwerk. Idealnie upieczone mięsa i ryby, chrupiące pieczywo, puszyste ciasta - dzięki nowemu akcesorium - Thermomix® Sensor - nie umknie nam moment, kiedy potrawa jest już gotowa. Teraz każdy może sobie pozwolić na eksperymenty w kuchni.

Thermomix® Sensor

Po raz pierwszy - za sprawą Thermomix® Sensor - producent rozszerza gwarancję gotowania poza brzeg naczynia miksującego Thermomix® i zapewnia użytkownikom jeszcze wygodniejsze i łatwiejsze przygotowanie potraw.

Jak to działa?

Thermomix® Sensor łączy się przez Bluetooth® z urządzeniem Thermomix® TM6 oraz nową aplikacją Cooking Center, następnie na bieżąco przesyła dane podczas procesu pieczenia. Prowadzi dwa rodzaje pomiarów dzięki czujnikowi temperatury środka i czujnikowi temperatury otoczenia:

  1. Czujnik temperatury środka znajduje się około dwóch centymetrów od zaostrzonej końcówki i mierzy temperaturę wewnątrz potrawy. Jej poziom maksymalny wynosi 100°C.
  2. W górnej części czujnika znajduje się czujnik temperatury otoczenia, który mierzy temperaturę wokół, czyli np. temperaturę w piekarniku lub na grillu. Thermomix® Sensor można używać w maksymalnej temperaturze otoczenia wynoszącej 275°C (bez uchwytu).

Dzięki temu nowemu, inteligentnemu akcesorium cała kuchnia stanie się w mgnieniu oka niczym urządzenie Thermomix®: wystarczy wyjąć Thermomix® Sensor z ładowarki zasilanej na baterię, aby nawiązał połączenie z urządzeniem Thermomix® TM6, wybrać tryb „Thermomix® Sensor” i umieścić Thermomix® Sensor w środku ciasta, pieczywa, mięsa czy ryby. Temperatura środka zmierzona przez Thermomix® Sensor jest wyświetlana w Centrum zarządzania gotowaniem na wyświetlaczu urządzenia Thermomix® TM6, a także w aplikacji Cooking Center, dostępnej dla systemów iOS i Android. W momencie, gdy trzeba wyjąć potrawę z piekarnika, grilla lub kuchenki, pojawia się powiadomienie.

Thermomix® Sensor - nowe akcesorium
Thermomix® Sensor - nowe akcesorium
Vorwerk

Urządzenie Thermomix® TM6 marki Vorwerk jest i pozostanie w nadchodzących latach obowiązkowym wyposażeniem w kuchni, dzięki możliwości bezprzewodowej aktualizacji. Thermomix® Sensor dostępny jest w sprzedaży od 1 grudnia 2023 r. w sklepie internetowym Vorwerk i u przedstawicieli handlowych. Solo kosztować będzie 695 zł, a w zestawie z Thermomix® TM6 - 495 zł.

Thermomix® Sensor - nowe akcesorium
Thermomix® Sensor - nowe akcesorium
Vorwerk
Thermomix® Sensor - zalety i funkcje
Thermomix® Sensor - zalety i funkcje
Vorwerk
Budowa Thermomix® Sensor
Budowa Thermomix® Sensor
Vorwerk

O firmie Vorwerk

Vorwerk jest numerem jeden wśród firm sprzedaży bezpośredniej w Europie oraz światowym liderem sprzedaży bezpośredniej wysokiej jakości sprzętu AGD. Firma rozpoczęła swoją działalność w 1883 roku w Niemczech w Wuppertalu i tam znajduje się jej główna siedziba. Dziś, po blisko 140 latach istnienia, jest międzynarodowym rodzinnymi przedsiębiorstwem obecnym w ponad 60 krajach. Podstawową działalnością firmy jest produkcja i sprzedaż bezpośrednia wysokiej jakości sprzętu gospodarstwa domowego. W Polsce Vorwerk obecny jest od 1995 roku, a jego główna siedziba mieści się we Wrocławiu.

Obecnie w Polsce sprzedawany jest piąty model wielofunkcyjnego urządzenia – Thermomix® TM6. Vorwerk oferuje też swoim klientom modułowy system do utrzymania czystości Kobold. Vorwerk zawsze nawiązuje bezpośredni kontakt ze swoimi klientami i osiąga to przede wszystkim za pośrednictwem swoich przedstawicieli i doradców, którzy znajdują się w centrum działań sprzedażowych firmy i kontaktują się bezpośrednio z klientami. Vorwerk generuje skonsolidowaną sprzedaż na poziomie 3,2 miliarda euro (2022 r.)

Thermomix® Sensor - nowe akcesorium
Thermomix® Sensor - nowe akcesorium
Vorwerk

Skomentuj:

Thermomix® Sensor - nowe akcesorium