Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

TOP 5 - Najciekawsze szczoteczki elektryczne i soniczne

MP

Jakie szczoteczki elektryczne i soniczne zasługują na uwagę w pierwszym kwartale 2021 roku? Wybraliśmy 5 modeli, na które warto zwrócić uwagę.

Oclean X Pro
Oclean X Pro
Materiały producenta

Prezentowane szczoteczki wyróżniają się skutecznością działania, funkcjonalnością i dostępnymi dla użytkownika udogodnieniami. Nie bez znaczenia są także zastosowane w nich nowoczesne technologie i współpraca z aplikacją mobilną. W zestawieniu znalazło się miejsce zarówno dla szczoteczek elektrycznych z okrągłą główką, które podczas pracy wykonują ruch rotacyjno-obrotowy, jak i urządzeń sonicznych z końcówkami przypominającymi klasyczne szczoteczki manualne – wytwarzają one fale dźwiękowe i w trakcie mycia zębów wykonują ruchy wymiatająco-pulsacyjne.

OCLEAN X PRO

Cena: ok. 200 zł
Szczoteczka soniczna Oclean X Pro wyróżnia się dotykowym ekranem LCD. Wyświetlane na bieżąco powiadomienia pomagają poprawić nawyki mycia zębów. W prosty sposób możemy sprawdzić, w których miejscach myjemy zęby w sposób niewystarczający, a także zmienić intensywność pracy urządzenia, wybierając jeden z 32 trybów. Szczoteczka współpracuje z regularnie aktualizowaną aplikacją Oclean, w której znajdziemy niemal 20 predefiniowanych programów czyszczenia zębów. Oclean X Pro charakteryzuje się także wysoką prędkością obrotową - 42 000 obr/minutę.

Philips Sonicare DiamondClean Smart
Philips Sonicare DiamondClean Smart
Materiały producenta

PHILIPS SONICARE DIAMONDCLEAN SMART 9500

Cena: ok. 1200 zł

Szczoteczka soniczna Philips Sonicare DiamondClean Smart 9500 posiada w zestawie 4 wymienne główki, które dopasowują się do kształtu zębów i dziąseł. Każda została zaprojektowania z myślą o innym programie szczotkowania. Pracę urządzenia monitorujemy na telefonie w dedykowanej aplikacji, a otrzymywane raporty pozwalają nam wypracować prawidłowe nawyki szczotkowania zębów. Czujnik ścierania i czujnik nacisku ostrzegają przed zbyt intensywnym myciem zębów i uczą, jak szczotkować skutecznie i delikatnie.

Oral-B iO9
Oral-B iO9
Materiały producenta

ORAL-B IO9

Cena: ok. 1100 zł

Szczoteczka elektryczna Oral-B iO9 posiada interaktywny wyświetlacz, który pozwala na bieżąco monitorować proces mycia zębów. Dzięki wbudowanemu, pulsującemu co 30 sekund timerowi możemy zadbać o odpowiedni czas szczotkowania. Urządzenie oferuje 7 trybów szczotkowania (wśród nich są „codzienne czyszczenie”, „wybielanie”, „pielęgnacja dziąseł”, „wrażliwe”, „super wrażliwe”, „czyszczenie języka”) oraz funkcję wykrywania martwych punktów. Oral-B iO9 współpracuje też z aplikacją mobilną, która wyświetla na ekranie telefonu powiadomienia w czasie rzeczywistym.

Oral-B Genius 9000
Oral-B Genius 9000
Materiały producenta

ORAL-B GENIUS 9000

Cena: ok. 600 zł

W serii szczoteczek elektrycznych Oral-B wyróżnia się także model Oral-B Genius 9000. W zestawie znajdziemy 4 dedykowane końcówki, które pozwalają skutecznie realizować 6 oferowanych przed urządzenie trybów pracy. Połączenie z aplikacją mobilną daje możliwość tworzenia własnych programów szczotkowania. To zasługa gromadzonych przez szczoteczkę informacji o naszych nawykach. Zastosowana w Oral-B Genius 9000 pojemna bateria litowo-jonowa pozwala na nawet 12 dni ciągłej pracy przy dwukrotnym szczotkowaniu w ciągu dnia.

Genius X 10000
Genius X 10000
Materiały producenta

ORAL-B GENIUS X 10000

Cena: ok. 800 zł

Sposób działania szczoteczki elektrycznej Genius X 10000 od Oral-B można dostosować do potrzeb różnych użytkowników. Urządzenie posiada 6 predefiniowanych trybów szczotkowania. Wyposażone jest także w timer oraz współpracujący z aplikacją mobilną czujnik siły nacisku. Dzięki niemu unikniemy podrażnień zębów i dziąseł. Bardzo przydatka jest także funkcja wykrywania położenia szczoteczki, która pomaga wyeliminować martwe strefy podczas pielęgnacji zębów. Do zestawu dołączone są 4 wymienne główki oraz etui podróżne.

    Więcej o:

Skomentuj:

TOP 5 - Najciekawsze szczoteczki elektryczne i soniczne