Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

TRŁ WIOSNA! 200 wystawców, wystawa plakatów i “design dla Ukrainy”

mat. prasowe

Targi Rzeczy Ładnych już w weekend 2-3 kwietnia z rozmachem otworzą wiosenny sezon - zapraszamy na największy pokaz polskiego designu przed wakacjami! Aż 200 wspaniałych wystawców tego kultowego wydarzenia pojawi się po raz pierwszy w nowej przestrzeni - EXPO XXI w Warszawie. Będzie inspirująco i… żółto-niebiesko - na TRŁ WIOSNA! nie zabraknie bowiem wspaniałych gestów solidarności polskich twórców z Ukrainą.

Targi Rzeczy Ładnych 2022: wiosenna edycja spotkań z designem
Targi Rzeczy Ładnych 2022: wiosenna edycja spotkań z designem
mat. prasowe

Jesteśmy wszyscy wstrząśnięci wydarzeniami na Ukrainie, dlatego zapraszamy na unikalną wystawę plakatów polskich i ukraińskich ilustratorek i ilustratorów, które powstały jako wizualny komentarz do wojny. Plakaty można będzie po raz pierwszy zobaczyć na żywo oraz oczywiście kupić i wspomóc tym samym fundację Ukraiński Dom. Na wielu targowych stoiskach będą także czekały specjalne produkty i kolekcje, a nawet sitodruk na żywo, z których dochód także będzie przeznaczony na cele charytatywne i pomoc Ukrainie. Mobilizacja polskich twórców i projektantów jest niesamowita.

mówią organizatorzy - Ajka Mroczkowska, Anna Pruszyńska i Paweł Stremski.

Targi Rzeczy Ładnych to święto designu i dobrego stylu - w tej edycji swoje projekty pokaże aż 200 marek i projektantów starannie wyselekcjonowanych przez ekipę TRŁ.

Ta edycja będzie jak świetnie skomponowane danie - różne smaki, różne tekstury, wyraziste przyprawy i składniki, bez których żadne świetne targi designu nie mogą się obejść! To danie będzie różnorodne, ale świetnie zbalansowane. Będzie trochę targowej klasyki i trochę zaskoczeń. Będą nowe połączenia smaków i autorskie eksperymenty. A wszystko to doprawione w niepowtarzalnym stylu TRŁ.

mówią organizatorzy.

MEBLE i LAMPY zapowiadają się ZNA-KO-MI-CIE. Tylu zachwycających debiutów nie było na TRŁ od dawna. Podobnie jak sztandarowa strefa PLAKATY, z której Targi Rzeczy Ładnych słyną od lat. Najlepszym polskim ilustratorkom i ilustratorom - m.in. Katarzynie Boguckiej, Bartoszowi Kosowskiemu czy Justynie Frąckiewicz - będzie towarzyszyło grono zachwycających targowych debiutów - m.in. z podziwianym od lat Szymonem Szymankiewiczem na czele. Strefa CERAMIKA jak zawsze zachwyci różnorodnością i jakością - jest tam to, co kochacie: wspaniała współczesna ceramika od twórczyń i twórców, którzy wyznaczają kierunki w tej branży. WELLNESS I EKO będą oszałamiały wyborem, zapachami i nowościami - ten obszar rozwija się imponująco! TEKSTYLIA jak zawsze na świetnym poziomie, podobnie jak strefa książek i zabawek dla DZIECI - tak, to prawdziwy powód do dumy i odwiedzenia TRŁ! A do tego wspaniałe, zaskakujące domowe AKCESORIA oraz wybrane marki BIŻUTERYJNE i MODOWE - "tak" dla smaku! Na koniec oczywiście wiosenne ROŚLINY I KWIATY - nie wyjdziecie z pustymi rękami! Wszystko w najlepszym stylu i w świetnej jakości.

Wydarzeniem specjalnym TRŁ WIOSNA! będzie warszawska premiera nowej książki “Elementarz kwiatowy” słynnego poznańskiego florystycznego duetu Kwiaty&Miut, czyli Radosława Berenta i Łukasza Marcinkowskiego. W niedzielę zapraszamy na spotkanie, podczas którego autorzy opowiedzą o kwiatowych trendach i świadomej florystyce - jak zawsze przygotujcie się na morze inspiracji i fantastycznej wiedzy z pierwszej ręki. Na stoisku Kwiaty&Miut przez cały weekend będzie można kupić wyjątkowe kwiaty z ich ekologicznej kwiatowej farmy.

Zatem świętujcie wiosnę z nami! Rozkoszujcie się najlepszym polskim designem, zobaczcie nowości, trendy i marki, które spotkacie tylko na Targach Rzeczy Ładnych.

Wesprzyjcie też z nami Ukrainę kupując jeden z 40 unikalnych plakatów od najlepszych ilustratorek i ilustratorów lub włączając się w akcje przygotowane na stoiskach wystawców. Po prostu bądźmy razem!

Partner wydarzenia: Expo XXI Warszawa

Patroni medialni: Elle, Elle Decoration, Wyborcza.pl Warszawa, Chilli Zet, Fashion Magazine, Hiro, Magazif, Helios, Gazeta.pl, Fashionpost.pl, Homebook.pl, Domosfera.pl, Bryła.pl, Contemporary Linx, whiteMAD, PLN Design, STGU, AMS.

Bilety do kupienia w salonach Empik oraz online na:

  • https://empikbilety.pl
  • https://goingapp.pl/wydarzenie/trl-wiosna/kwiecien-2022

TRŁ WIOSNA! - największa edycja przed wakacjami

2-3 kwietnia, EXPO XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14, Warszawa, Godz. 11-19, Bilety: 10 zł (dzieci do lat 12 bezpłatnie)

Więcej informacji:

  • facebook.com/targirzeczyladnych
  • Instagram.com/targirzeczyladnych
  • targirzeczyladnych.pl

                                                                                       ***

O Targach Rzeczy Ładnych

Targi Rzeczy Ładnych to największe targi niezależnego designu w Polsce. Od 9 lat impreza promuje i przyciąga najlepsze marki, projektantów i ilustratorów, a każdą edycję odwiedza ok. 10 tysięcy osób. Targi Rzeczy Ładnych to wyjątkowa selekcja polskich marek i przegląd najnowszych trendów. Podczas wydarzeń odbywają się liczne wystawy, spotkania i projekty specjalne, a udział w TRŁ stał się ważnym znakiem jakości. TRŁ to także edycje tematyczne, poświęcone m.in. plakatowi i ilustracji (TRŁ PRINT!) oraz ceramice (TRŁ CERAMIKA!). Marka TRŁ to także portal targirzeczyladnych.pl i największe branżowe profile w mediach społecznościowych.

    Więcej o:

Skomentuj:

TRŁ WIOSNA! 200 wystawców, wystawa plakatów i “design dla Ukrainy”