Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Trwałe i efektowne zlewozmywaki oraz baterie kuchenne

AZ

Kuchnia to serce każdego domu. To tutaj przygotowujemy posiłki i spędzamy wspólnie czas. Większości z nas zależy na tym, aby pomieszczenie to było zarówno funkcjonalne, jak również efektownie się prezentowało. Szczególnie gdy kuchnia jest otwarta na salon lub jadalnię. Podstawą wyposażenia kuchni są oczywiście meble oraz sprzęty AGD. Bardzo ważnymi elementami jej wyposażenia są także zlewozmywak oraz kran.

Trwałe i efektowne zlewozmywaki oraz baterie kuchenne
Trwałe i efektowne zlewozmywaki oraz baterie kuchenne
Armatura24.pl

Jakie zlewozmywaki są obecnie dostępne w sprzedaży?

Użytkownicy kuchni posiadają zróżnicowane potrzeby, dlatego w sprzedaży znaleźć można różne rodzaje zlewozmywaków. Dokonując wyboru zlewozmywaka, można wziąć pod uwagę następujące kryteria:

 • marka producenta zlewozmywaka kuchennego,
 • rodzaj zlewozmywaka kuchennego,
 • wykończenie i kolor zlewozmywaka kuchennego,
 • wielkość i kształt zlewozmywaka kuchennego,
 • rodzaj montażu zlewozmywaka kuchennego,
 • ilość komór,
 • możliwość zamontowania baterii,
 • posiadanie ociekacza.

Biorąc powyższe pod uwagę, kupujący może zdecydować się na zakup zlewozmywaka granitowego, stalowego lub ceramicznego. W opcji są zlewozmywaki w kolorze: czarnym, szarym, białym lub beżowym. Istotną kwestią jest oczywiście wielkość oraz kształt zlewu. Do wyboru są modele prostokątne, kwadratowe, okrągłe lub owalne. Z powodzeniem znajdziemy zarówno niewielki zlewozmywak, jak również model, który spełni oczekiwania dużej rodziny.

Zlewozmywaki kuchenne dostępne są w wersji jednokomorowej lub dwukomorowej. Ciekawym rozwiązaniem są produkty, które posiadają dodatkową niewielką komorę z osobnym odpływem. Chętnie kupowane są zlewozmywaki zarówno z większym, jak i mniejszym ociekaczem. Z kolei jeśli chodzi o rodzaj montażu zlewozmywaka, to w grę wchodzą modele: podblatowe, nakładane na szafkę lub wpuszczane w blat.

Które baterie kuchenne są najbardziej funkcjonalne?

Równie szeroki wybór dotyczy baterii kuchennych. W funkcjonalnej kuchni znaleźć się mogą krany kuchenne:

 • jednouchwytowe, dwuuchwytowe lub bezdotykowe,
 • stojące lub naścienne,
 • z wylewką stałą, obrotową lub elastyczną,
 • z wyciąganą wylewką.

Z całą pewnością najbardziej praktyczne w kuchni są krany z ruchomą lub wyciąganą wylewką. Pozwalają one na swobodne wykonywanie ruchów i wygodne mycie nawet większych pojemników i naczyń.

Współcześnie produkowane baterie kuchenne pełnią zarówno rolę praktyczną, jak również reprezentacyjną. Do wyboru są krany w różnych kolorach i odcieniach, w tym: srebrne, białe, czarne, złote, beżowe. Bez problemu można dobrać kolor danego modelu do pozostałego wyposażenia kuchni (np. uchwytów meblowych, oświetlenia).

Gdzie kupić wysokiej jakości zlewozmywak i baterię kuchenną?

Godnym polecenia sklepem z akcesoriami kuchennymi jest Armatura24.pl. Sprzedawca proponuje szeroki wybór zlewozmywaków i baterii kuchennych w konkurencyjnych cenach. W asortymencie znaleźć można wyroby takich renomowanych producentów, jak: Deante, Ferro, KFA, Pyramis, McAlpine, Franke, Kludi. Firma oferuje szybki czas realizacji zamówień oraz bezpieczne dostawy (InPost, DHL).

Warto wspomnieć, że w katalogu produktów Armatura24.pl, oprócz zlewozmywaków i baterii kuchennych znaleźć można także wysokiej jakości urządzenia grzewcze i instalacje, typu: grzejniki, kotły, zasobniki, a także wyposażenie łazienki (m.in. toalety, wanny, prysznice, baterie umywalkowe).

  Więcej o:

Skomentuj:

Trwałe i efektowne zlewozmywaki oraz baterie kuchenne