Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Umywalki na wymiar – najlepszy wybór do nowoczesnej łazienki

AS

Podczas szukania odpowiedniej umywalki do naszej łazienki, możemy napotkać na swojej drodze wiele trudności – najczęściej związanych z brakiem produktów, które spełniałyby wszystkie nasze wymagania. Nowoczesne aranżacje łazienkowe charakteryzują się nie tylko podążaniem za współczesnymi trendami, ale też wysokim stopniem indywidualizmu.

Umywalki na wymiar od Luxum® – najlepszy wybór do nowoczesnej łazienki
Umywalki na wymiar od Luxum® – najlepszy wybór do nowoczesnej łazienki
Luxum

Takie sytuacje ograniczają naszą wizję i nie pozwalają na stworzenie przestrzeni idealnie do nas dopasowanej, zmuszając nas do szukania kompromisów i mniej atrakcyjnych rozwiązań. Nikt nie lubi rezygnować ze swoich planów, dlatego podczas urządzania łazienki warto zdecydować się na produkty wykonane na wymiar, gdzie to Ty decydujesz o tym, jak ma wyglądać Twoje urządzenie i nie musisz dostosowywać swojej koncepcji aranżacyjnej pod dostępne na rynku produkty.

Jak przebiega taka współpraca? Wystarczy przesłać inspirację lub pomysł na wymarzoną umywalkę, a wykonany zostanie wysokiej jakości, dopracowany projekt, na którego podstawie – po akceptacji – stworzona zostanie umywalka. To rozwiązanie świetnie sprawdzi się dla ludzi, którzy mają już w głowie wizję swojego urządzenia idealnie dopasowanego do reszty łazienki i liczą na produkt w 100% zgodny z oczekiwaniami. Opcja tworzenia na wymiar przyda się także tym, którzy wciąż szukają odpowiedniego rozwiązania i podczas zakupu umywalki, liczą na fachową poradę projektantów czy techników, aby mogli jak najlepiej wykorzystać swoją przestrzeń.

Umywalki na wymiar od Luxum®
Umywalki na wymiar od Luxum®
Luxum

Umywalki na wymiar od Luxum® rozpoczynają zupełnie nowy rozdział w architekturze wnętrz, wspierając postępowe myślenie i indywidualne podejście do klienta. Stanowią połączenie funkcjonalności, wygody użytkowania i zjawiskowej, dopracowanej w najmniejszych szczegółach estetyki. Decydując się na umywalkę na wymiar, stawiasz na najwyższą jakość i design nie do podrobienia – reszta zależy już od Ciebie i Twojej spersonalizowanej wizji.

ROZMIAR

Przede wszystkim zyskujesz możliwość dopasowania wymiarów umywalki do swojego wnętrza – z dokładnością co do centymetra. Szerokość, wysokość i głębokość produktu pozostają do Twojej dyspozycji – niezależnie od tego, czy decydujesz się na umywalkę jedno, czy wielomisową.

Poszukując umywalki idealnej, zdarza się, że dostępnych rozmiarów jest zaledwie kilka i nie ma takiego, który całkowicie by nam odpowiadał. Tym samym często decydujemy się na umywalkę nieco zbyt małą lub niedopasowaną rozmiarem do naszego wnętrza, co nie tylko wpływa na wygląd całej aranżacji, ale także może okazać się niewygodne w codziennym użytkowaniu. Niedogodności często wychodzą z czasem, więc już na etapie projektu, warto przemyśleć wszystkie możliwości aranżacyjne i zdecydować się na najlepszą opcję. Umywalki na wymiar świetnie sprawdzą się zwłaszcza wtedy, gdy nasza łazienka jest bardzo mała, niewymiarowa, znajduje się pod skosem lub gdy umywalkę umieścić musimy w specyficznej wnęce.

.
.
Luxum

KSZTAŁT

Wybierając kształt umywalki jedynym czynnikiem ograniczającym jest nasza wyobraźnia. Umywalki na wymiar stanowią źródło inspiracji i otwierają przed nami niemal nieskończone możliwości aranżacyjne. Zależnie od własnej koncepcji możesz zdecydować się na klasyczne umywalki o eleganckich, zaokrąglonych misach, delikatnych liniach i cienkich rantach lub na niezwykle ostatnio popularne umywalki z odpływem liniowym o geometrycznych kształtach, idealnych proporcjach i monolitycznej formie. Jeżeli poszukujesz umywalki o innym, niecodziennym wyglądzie i wydaje Ci się, że nigdzie takiej nie znajdziesz – nie rezygnuj ze swojego pomysłu! Umywalki tworzone na wymiar są dla Ciebie odpowiednim rozwiązaniem.

.
.
Luxum

Umywalki na wymiar przystosowane są do umiejscowienia na blacie łazienkowym i nie tylko. Dzięki temu, że są lekkie i samonośne, idealnie sprawdzą się zamontowane bezpośrednio na ścianie. Możesz także zdecydować się na umywalkę zintegrowaną z szafką wykonaną na indywidualne zamówienie lub na umywalkę połączoną z blatem, zapewniającą odpowiednią ilość miejsca odstawczego. Zdecyduj czy wystarczy Ci jedna misa, czy może wolisz umywalkę wielostanowiskową, idealną do łazienek, z których korzysta większa liczba osób. Możesz również wybrać, po której stronie będzie znajdował się odpływ, a także czy umywalka będzie wyposażona w specjalny otwór na baterię, czy go pozbawiona – jeśli chcesz umieścić baterię np. na ścianie.

.
.
Luxum

WYBÓR ODPŁYWU

Zależnie od własnych preferencji możesz zdecydować się na klasyczny odpływ lub innowacyjny odpływ liniowy – z roku na rok coraz bardziej popularny. Odpływ liniowy ma formę wąskiej (kilkumilimetrowej) szczeliny przebiegającej przez dno umywalki (w umywalkach na wymiar może znajdować się w dowolnym miejscu – wzdłuż lub wszerz misy) i jest połączony ze standardowym, łatwo dostępnym na rynku syfonem, zapewniając łatwe i intuicyjne użytkowanie.

Odpływ liniowy jest niezwykle pożądany w nowoczesnych aranżacjach i stanowi prawdziwą przyszłość łazienek. Jest nie tylko prostszy w utrzymaniu czystości niż odpływ klasyczny – stanowi przedłużenie umywalki, a brak łączeń i zakamarków uniemożliwia odkładanie się osadów – ale także bardziej funkcjonalny i komfortowy. Nie zapominajmy również o jego atrakcyjnym, a równocześnie subtelnym wyglądzie, który stanowi dużą zaletę podczas tworzenia spójnych aranżacji, szczególnie tych wykonanych według zasad stylu minimalistycznego.

.
.
Luxum

WYSOKA JAKOŚĆ MATERIAŁU

Decydując się na umywalkę od Luxum®, zawsze masz pewność, że wykonana będzie z najwyższej jakości materiałów. Pierwszym wyborem do nowoczesnych łazienek są kompozyty Solid Surface (GFK Luxum®, Corian®, Staron®, Krion®), które wyróżniają się wyjątkową trwałością i odpornością na uszkodzenia, przewyższając tym samym produkty wykonane ze standardowej ceramiki. Umywalki kompozytowe nie tylko zapewniają tworzenie atrakcyjnych projektów, które nie byłyby możliwe przy ceramice (np. cienkie ranty), ale także dają nam możliwość konserwacji – uszkodzenia umywalki zawsze można w odpowiedni sposób wygładzić, a całą umywalkę odnowić. Dodatkowym atutem kompozytowych sanitariów jest ich jedwabiście gładka, ciepła i przyjemna w dotyku powierzchnia, zapewniająca zjawiskowy efekt i najwyższy komfort użytkowania.

.
.
Luxum

Oprócz tego możesz zdecydować się na produkty wykonane z materiału Bathcreate – nowoczesnego betonu architektonicznego. Betonowe sanitaria są jednym z najciekawszych trendów współczesnej architektury wnętrz. Są nie tylko superlekkie, ale także wytrzymałe i wyjątkowo estetyczne wizualnie. Przyczyniają się do tworzenia niezapomnianych aranżacji, szczególnie tych w stylu industrialnym i minimalistycznym.

.
.
Luxum
    Więcej o:

Skomentuj:

Umywalki na wymiar – najlepszy wybór do nowoczesnej łazienki