Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Umywalki z ultralekkiego betonu architektonicznego

sponsorowany

Niekwestionowanym trendem w wyposażeniu wnętrz są aranżacje z betonu architektonicznego. Dotychczas dostępny jedynie w formie tynku dekoracyjnego lub płyt betonowych, teraz występuje także w formie wyjątkowego wyposażenia wnętrz i łazienek.

Umywalka z betonu architektonicznego
Umywalka z betonu architektonicznego
Luxum

Dzięki zaawansowanej, doskonale dopracowanej technologii w Luxum możesz zamówić umywalki, wanny oraz brodziki wykonane z prawdziwego betonu architektonicznego. Co więcej, wszystkie elementy wyposażenia łazienek dostępne są w 100% na zamówienie – wykonywane według indywidualnego projektu.

Ultralekkie umywalki z betonu architektonicznego wykonuje się w technologii bez widocznych łączeń.

Umywalka betonowa szara
Umywalka betonowa szara
Luxum

Beton architektoniczny – nie tylko w lofcie

Beton architektoniczny coraz śmielej pojawia się nie tylko w aranżacjach o charakterze loftowym ale także w projektach w stylu glamour, skandynawskim lub vintage. Beton, jako materiał naturalny doskonale współgra z wykończeniem w stonowanych odcieniach bieli, czerni i szarości.

Surowy wygląd umywalek betonowych świetnie koresponduje także z dodatkami wykończonymi w naturalnym drewnie – np. szafką wykonaną na wymiar. Umywalka betonowa w połączeniu z drewnianą szafką będzie stanowiła wysoce estetyczne połączenie.

Umywalka betonowa odplyw liniowy szara
Umywalka betonowa odplyw liniowy szara
Luxum

Umywalka łazienkowa– beton architektoniczny w roli głównej

Umywalka betonowa na zamówienie doskonale wpisze się w projekt nowoczesnej łazienki. Dobry design stawia na niepowtarzalne rozwiązania. Warto pamiętać o tym, że struktura powierzchni betonowej umywalki jest niejednolita, co sprawia że nadaje wnętrzu wyjątkowego charakteru.

Betonowa umywalka będzie też świetnym wyborem dla właścicieli małych łazienek. Wykonana w 100% na wymiar może zmieścić się w nieustawnej wnęce. W wersji z dłuższym blatem – posłuży jako miejsce odstawcze dla kosmetyków i przyborów higienicznych.

Umywalka porowata
Umywalka porowata
Luxum

Nowoczesne umywalki – odpływ liniowy nie tylko pod prysznicem

Odpływ liniowy, dotychczas kojarzony z technologią stosowaną w zabudowach prysznicowych można zastosować także w przypadku umywalek z betonu architektonicznego. Stylowy i oryginalny wygląd oraz proste czyszczenie umywalek z odpływem liniowym sprawiło, że takie rozwiązanie podbiło serca architektów i pasjonatów dobrze urządzonych wnętrz.

Umywalka z betonu architektonicznego z odplywem liniowym
Umywalka z betonu architektonicznego z odplywem liniowym
Luxum

Łazienka – aranżacje prosto od najlepszych projektantów

W nowoczesnych projektach łazienek nie brakuje odważnych akcentów. Powinniśmy je jednak stosować z należytą rozwagą, aby nie zaburzyć wcześniej ustalonego, harmonijnego układu. Nietuzinkowe rozwiązania z użyciem betonu architektonicznego w łazience można aranżować bez żadnych ograniczeń. W Luxum zamówisz umywalkę betonową w wersji nablatowej, wpuszczanej w blat lub w monolicie.

Umywalka betonowa na zamowienie
Umywalka betonowa na zamowienie
Luxum

Umywalka na wymiar z betonu architektonicznego – rewolucyjne rozwiązania na miarę Twojego wnętrza

Wykonane z najlepszej klasy materiałów, umywalki betonowe mogą przybierać różne wymiary i kształty w zależności od potrzeb inwestora oraz aranżacji przestrzeni w łazience. Dzięki doskonale opracowanej technologii wykonania umywalki przygotowywane są w 100% na zamówienie. Możesz wybrać tradycyjną umywalkę z odpływem na środku lub taką w nowoczesnej odsłonie – z odpływem liniowym. Co więcej, unikatowa estetyka produktu i wyjątkowa trwałość sprawiają, że umywalki doskonale prezentują się zarówno w przestrzeni prywatnej jak i publicznej, np. w hotelach, biurowcach, teatrach.

Umywalka Cristalstone betonowa Vidrio Uno
Umywalka Cristalstone betonowa Vidrio Uno
Luxum
    Więcej o:

Skomentuj:

Umywalki z ultralekkiego betonu architektonicznego