Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Webinar OKK! design: w świecie materiałów i faktur

mat. prasowe

Dobór właściwych materiałów wykończeniowych to jedna z kluczowych kwestii w projektowaniu wnętrz. Dzięki odpowiednim fakturom wnętrza zyskują głębię i wyrafinowanie, a każdy detal definiuje przestrzeń jako efektowną całość, nadając jej właściwą oprawę. Na najbliższym webinarze OKK! design, gość specjalny prof. Jan Sikora, założyciel pracowni Sikora Wnętrza Architektura, opowie o znaczeniu materiałów podczas projektowania.

Webinar OKK! design: w świecie materiałów i faktur
Webinar OKK! design: w świecie materiałów i faktur
mat. prasowe

Bezpłatny webinar z cyklu OKK! design - „Materiały, faktury i trendy w projektowaniu wnętrz” - odbędzie się w poniedziałek 30 maja, o godzinie 12.00. Partnerami spotkania są marki Barlinek, Devo oraz Grohe.

Jakie tematy zostaną poruszone podczas webinaru?

  • Rodzaj materiału a styl wnętrza.
  • Czym się kierować w doborze faktur?
  • Najnowsze trendy w materiałach we wnętrzach.

Gościem specjalnym webinaru będzie prof. Jan Sikora, dyplomowany architekt wnętrz, członek Stowarzyszenia Architektów Polskich i wykładowca Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Jako profesor Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku prowadzi na Wydziale Architektury i Wzornictwa autorską Pracownię Przestrzeni Publicznych. Jest założycielem gdańskiego biura projektowania wnętrz Sikora Wnętrza, które działa na terenie całego kraju od dziesięciu lat. Pracownia specjalizuje się w projektowaniu wnętrz o unikalnej i niepowtarzalnej stylistyce, za które otrzymała kilkanaście nagród w kraju i za granicą. Do najważniejszych nagród należą: Nagroda Architektoniczna Polityki, Bryła Roku czy International Interior Design Award.

Aranżacja wnętrza, proj. Jan Sikora
Aranżacja wnętrza, proj. Jan Sikora
Fot. Tom Kurek
Aranżacja wnętrza, proj. Jan Sikora
Aranżacja wnętrza, proj. Jan Sikora
Fot. Tom Kurek

Mecenasem webinaru jest marka Barlinek. Grupa Barlinek jest drugim na świecie producentem podłóg drewnianych, a najsłynniejszym produktem jest Deska Barlinecka - warstwowa podłoga ze szlachetnych gatunków drewna egzotycznego.  W zeszłym roku firma poszerzyła swoją ofertę o podłogi hybrydowe oraz winylowe Next Step. Ekspertem marki na webinarze OKK! design będzie Jacek Kula, Dyrektor ds. Inwestycji Barlinek S.A., który opowie właśnie o wodoodpornych podłogach hybrydowych.

Połoga wodoodporna drewniana Dąb Tugela
Połoga wodoodporna drewniana Dąb Tugela
Barlinek

Partnerem webinaru jest również marka Devo, Devo jest polskim producentem mebli łazienkowych, działający od 1990 roku. Kolekcja Sonet marki Devo została wyróżniona w plebiscycie Must Have 2022 w ramach Łódź Design Festival 2022. Ekspertami marki Devo będą Mariusz Chrostowski, Dyrektor Zrządzający Devo oraz Paweł Andruszewski, Specjalista ds. Sprzedaży, którzy w swojej prezentacji opowiedzą o różnych obliczach mebli łazienkowych i przybliżą najnowsze kolekcje autorstwa Grynasz Studio oraz ASP Krzysztof Chróścielewski.

Kolekcja Sonet marki Devo
Kolekcja Sonet marki Devo
mat. prasowe

Na forum będzie też obecny przedstawiciel marki Grohe, który odpowie na wszelkie pytania uczestników. Marka Grohe jest niemieckim producentem armatury sanitarnej, cenionym za wprowadzanie innowacyjnych produktów na rynek.

Aby wziąć udział w bezpłatnym webinarze, wystarczy się zarejestrować, tutaj: https://tiny.pl/9vthk.

Wydarzenie online jest dostępne również na fanpage’u OKK! design.

Patroni webinarów OKK! design: Elle Decoration, WhiteMAD, Dobre Wnętrze, Urządzamy.pl, Czas na Wnętrze, MAGAZIF.com, Foorni.pl, Example.pl, Exspace.pl, Designteka.pl, Weranda, Ambiente.info.pl, Arch_App

Organizator: OKK! PR

Mecenas: Barlinek

Partner: Grohe, Devo

AGENDA SPOTKANIA

  • 12.00 – powitanie gości i widzów
  • 12.05 – prezentacja Mecenasa webinaru: Barlinek
  • 12.25 – prezentacja Partnera webinaru: Devo
  • 12.50 – prezentacja gościa specjalnego: Jan Sikora
  • 13.20 – pytania od uczestników na forum
    Więcej o:

Skomentuj:

Webinar OKK! design: w świecie materiałów i faktur