Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Wegańskie produkty do sprzątania YOPE Active Green

mat. prasowe

YOPE Active Green to nowa seria czyszczących środków do łazienki (i nie tylko), która została oparta na wegańskich składnikach pochodzenia naturalnego. Ekologiczne produkty o cytrusowym zapachu dołączają do gamy znanych już dobrze płynów myjących i środków czystości YOPE.

Wegańskie produkty do sprzątania YOPE Active Green
Wegańskie produkty do sprzątania YOPE Active Green
mat. prasowe

Nowa linia produktów – Active Green – zawiera nuty zapachowe zielonych pędów i cytrusów, które utrzymują się nawet do 24 godzin. Jednocześnie wszystkie umyte powierzchnie pozostają bezpieczne zarówno dla najmłodszych domowników, czworonogów, jak i dla środowiska. To zasługa składników pochodzenia naturalnego, które stanowią nawet do 99 proc. składu produktów z serii.

W linii ACTIVE GREEN znalazły się 4 nowe środki do skutecznego sprzątania domu – naturalny płyn do czyszczenia łazienki, płyn uniwersalny, płyn do podłóg i żel do czyszczenia toalet. Niejonowe substancje powierzchniowo czynne, zawarte w każdym z produktów, są delikatne, ale i niezawodne – usuwają zanieczyszczenia, osad, tłuszcz czy kurz. Receptury produktów uwzględniają też maksymalnie skuteczne, roślinne składniki czyszczące, które w efektywny sposób pomogą usunąć wszelkie zabrudzenia i odświeżyć powierzchnie.

NATURALNY PŁYN DO CZYSZCZENIA ŁAZIENKI

Naturalny płyn, podobnie jak wszystkie produkty z linii ACTIVE GREEN, zamknięty został w opakowaniach pochodzących z recyklingu. Jego formuła zawiera niejonowe substancje powierzchniowo czynne, roślinne składniki czyszczące oraz kwasek cytrynowy, który skutecznie usuwa brud, osad, kamień i ślady po kroplach wody. Płyn zalecany jest do mycia łazienki – czyści ceramikę łazienkową, urządzenia sanitarne i armaturę, tworzy też niewidoczną warstwę ochronną przed powstawaniem osadu wapiennego i matowieniem.

Cena: 12,99 zł / 750 ml

NATURALNY PŁYN UNIWERSALNY

Uniwersalny płyn został stworzony z myślą o różnych domowych powierzchniach – tych ceramicznych, emaliowanych, ze stali nierdzewnej, jak i tworzyw sztucznych. Bez obaw o zdrowie można nim czyścić także blaty kuchenne – wegańska, bezpieczna formuła pozwala na kontakt z produktami spożywczymi! Oprócz anionowych i niejonowych substancji powierzchniowych czynnych oraz roślinnych składników, płyn zawiera też alkohol. Dzięki niemu czyszczone powierzchnie pozbawione są smug, zacieków, alkohol zapobiega też gromadzeniu się kurzu i ma właściwości antystatyczne.

Cena: 12,99 zł / 750 ml

NATURALNY PŁYN DO PODŁÓG

Naturalny płyn do czyszczenia podłóg i powierzchni twardych nadaje się do mycia terakoty, linoleum, marmuru i parkietu. Jego użycie pozostawi świeży zapach zielonych pędów i cytrusów w całym domu. Formuła płynu zawiera anionowe i niejonowe substancje powierzchniowo czynne, które są delikatne, ale skutecznie usuwają zanieczyszczenia i kurz. Płyn nie pozostawia smug i rys, a czyszczone powierzchnie zachowują swój naturalny połysk na długi czas.

Cena: 14,99 zł / 1000 ml

NATURALNY ŻEL DO CZYSZCZENIA TOALET

Bazujący na naturalnych składnikach żel do czyszczenia toalet dokładnie czyści i zapobiegania osadzaniu się kamienia. Połączenie naturalnych składników – kwasu cytrynowego, cytrynianu sodu i kwasu mlekowego usuwa osad z kamienia, zacieki oraz zanieczyszczenia. Obniżone pH działa tam, gdzie rozwijają się bakterie, a orzeźwiający, cytrusowy zapach długotrwale odświeża toaletę.

Cena: 15,99 zł / 750 ml

    Więcej o:

Skomentuj:

Wegańskie produkty do sprzątania YOPE Active Green