Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Wełny ISOVER PRO z welonem do izolacji poddaszy. Jedyne takie produkty na rynku!

sponsorowany

Wełna mineralna szklana ISOVER to jeden z najpopularniejszych materiałów, gwarantujących niezawodną izolację termiczną, akustyczną i bezpieczeństwo pożarowe przegrody. Super-Mata Plus PRO i Super-Mata PRO od ISOVER to nowe wełny mineralne szklane w rolkach, które zapewniają najwyższy komfort pracy podczas montażu oraz obniżenie kosztów ogrzewania budynku. Co je wyróżnia?

Maty ISOVER PRO to doskonałe izolacja dachów skośnych, konstrukcji szkieletowych i innych przegród budowlanych.
Maty ISOVER PRO to doskonałe izolacja dachów skośnych, konstrukcji szkieletowych i innych przegród budowlanych.
Fot. ISOVER

Wełny mineralne szklane PRO w rolkach są niezwykle sprężyste, mają elastyczną strukturę włókien, co pozwala idealnie dopasować je do izolowanej powierzchni, nie pozostawiając pustych przestrzeni – potencjalnych mostków termicznych lub akustycznych. Wykorzystywana do ich produkcji technologia ThermiStarTM pozwala uzyskać wysoką porowatość włókien zachowując ich delikatność, a przez to najlepszą izolacyjność materiału. Współczynnik przewodzenia ciepła lambda wynosi odpowiednio 0,032 W/(mK) dla Super-Maty Plus PRO i 0,033 W/(mK) dla Super-Maty PRO.
Dzięki temu wełny szklane ISOVER sprawdzają się jako doskonała izolacja dachów skośnych i innych przegród budowlanych. To świetny izolator cieplny, którego dodatkową zaletą jest to, że jest materiałem niepalnym.

 

Bez komPROmisów z mocą welonu

Super-Mata Plus PRO oraz Super-Mata PRO zostały jednostronnie pokryte welonem szklanym. To funkcjonalne rozwiązanie generuje wiele korzyści dla inwestora samodzielnie ocieplającego swoje poddasze czy profesjonalnego wykonawcy. Pokrycie mat welonem zabezpiecza wełnę przed uszkodzeniem jej powierzchni i osypywaniem się drobin, zapewniając wysoki komfort pracy przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych parametrów termoizolacyjnych. Ponadto maty PRO doskonale utrzymują się pomiędzy krokwiami bez konieczności sznurkowania, co znaczenie ułatwia i przyspiesza prace instalacyjne. Zwarta struktura wełny umożliwia precyzyjne cięcie produktu, a jej sprężystość zapewnia optymalne wypełnienie izolowanej przestrzeni na poddaszu. Dodatkowo na welonie można robić potrzebne oznaczenia i sporządzać zapiski jak na przykład przebieg instalcji elektrycznych, co jest praktycznym udogodnieniem w trakcie montażu.

Welon w nowych rolkach ISOVER PRO wzmacnia matę, przez co wygodniej jest ją przekładać przez profile i stabilniej trzyma się między krokwiami. 

Ireneusz Sabat, właściciel firmy wykonawczej URB-Sabat.

Zastosowanie welonu szklanego w kategorii mat do izolacji poddasza to innowacyjne rozwiązanie
ISOVER – jedyne na polskim rynku. Najlepszy produkt i fachowy montaż gwarantują wysoką jakość izolowanego poddasza, a jednocześnie wpływają na obniżenie kosztów użytkowania budynku oraz bezpieczeństwo jego mieszkańców.

    Więcej o:

Skomentuj:

Wełny ISOVER PRO z welonem do izolacji poddaszy. Jedyne takie produkty na rynku!