Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Wnętrza: hotel Miramonti

red.

Hotel Miramonti znajduje się w Południowotyrolskich alpach. To jedno z najbardziej słonecznych miejsc na świecie, o ogromnie ciekawym położeniu. Tutaj łączy się włoskie umiłowanie życia, ze szwajcarskim przywiązaniem do jakości i porządku, a słońce świeci przez ponad 300 dni w roku.

Hotel Miramonti znajduje się w Haflilng, małej górskiej miejscowości nad często odwiedzanym przez turystów Merano. Założony został przez małżeństwo - Klausa i Carmen, którzy zanim wybrali to miejsce, zjeździli kawał świata.

hotel, narty, TyrolFot. hotel-miramonti.com

Południowy Tyrol wybrali ze względu na korzenie, klimat i bliskość  natury. W górskich hotelach bardzo często zdarza się jednak przaśna przesada. A przecież narciarzom, którzy zwykle są głównymi klientami, zależy przede wszystkim na dostępie do ciekawych stoków. W Miramonti właściciele zdecydowali się nie konkurować z widokami i przestrzeń urządzić w sposób przytulny, ale minimalny. Szczególnie ciekawa jest przestrzeń restauracyjna, przeszklona od podłogi do sufitu. Warto tam zajrzeć na którąś z regionalnych specjalności, nawet jeżeli nie planujecie dłuższego pobytu.

Skomentuj:

Wnętrza: hotel Miramonti