Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie

red.

Oryginalne wnętrze dla rodziny z dziećmi.

To nowoczesne, eleganckie i funkcjonalne mieszkanie znajduje się na Tajwanie.  Zaprojektowali je architekci z chińskiego studio House Design dla rodziny z dwójką małych dzieci. Apartament składa się z dużego salonu z otwartą kuchnią, trzech sypialni oraz dwóch łazienek.

Wnętrze jest jasne i bardzo przestronne. Utrzymano je w jasnej kolorystyce, którą urozmaicają dodatki w intensywnych barwach. Projektanci zaznaczają, że sporo inspiracji czerpali z natury. Nie dziwią więc zaokrąglone półki z płyty wiórowej czy motywy gałązek na firanach.

Rzuca się w oczy stojące w salonie "drzewo" o prostej, nowoczesnej formie. Wokół konara umieszczono okrągły blat, przy którym wygodnie można zjeść śniadanie. We wnęce salonu architekci zaaranżowali przytulny kącik z dużą, miękką kanapą. Zdecydowanie warto zwrócić uwagę na obrotowy telewizor!

Podoba nam się klimat, jaki architektom udało się wyczarować w tym mieszkaniu. Delikatnie sączące się światło, kolorowe akcenty na ścianach, oryginalne materiały i nieoczywiste rozwiązania - oto sposób na nowoczesne wnętrze!

Skomentuj:

Nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie