Nowe limitowane kolekcje płytek od Ceramiki Paradyż

red.

Ceramika Paradyż wprowadza serię płytek ceramicznych pod nazwą Special Edition, które będzie można nabyć w wybranych salonach łazienkowych na terenie całego kraju.

Seria Hexx Universum, Ceramika Paradyż
Seria Hexx Universum, Ceramika Paradyż
fot. mat prasowe

Kolekcje Tel Awiv, Stone City, Linum StoneE, Chevrin White, Norway Sky to nowe propozycje o wyjątkowym wzornictwie oraz nieobecnym do tej pory w ofercie producenta - Ceramiki Paradyż - formacie płytek 29,8 x 89,8 cm. Serię produktów zamykają heksagonalne kolekcje Esagon w formacie 19,8 x 17,1 cm oraz Hexx Universum w formacie 26 x 26 cm, która jako jedyna będzie dostępna w szerokiej dystrybucji.

Inspirowane naturą Stone City, Linum Stone oraz Norway Sky nawiązują do faktur, wzorów oraz zjawisk występujących w przyrodzie. Kolekcję Chevron White cechują subtelność i lekkość, wpisujące się w koncepcję eleganckiego wnętrza, Tel Awiv natomiast nawiązuje do zdobień fasad bliskowschodnich arabskich zabytków. Kolorystyka kolekcji Hexx Universum zainspirowana została naturalnym piaskowcem i stanowi idealną propozycję do wykorzystania zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz. Esagon to miks różnorodnych wzorów, od pudrowych odcieni, przez wzory nawiązujące do płótna, aż do struktury cementu, które dają nieograniczony potencjał aranżacyjny.

Płytki z serii Special Edition dostępne będą w salonach największych miast Polski, m.in. w Warszawie, Białystoku, Bydgoszczy, Łodzi, Krakowie, Rzeszowie, Szczecinie, Lublinie, Wrocławiu.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Skomentuj:

Nowe limitowane kolekcje płytek od Ceramiki Paradyż