Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Zara Home prezentuje wiosenno-letnią kolekcję pełną morskich motywów

red.

W sklepach Zara Home już pojawiła się kolekcja wyposażenia wnętrz na wiosnę i lato 2017. Seria Underwater jest inspirowana życiem podwodnym.

W kolekcjach sklepów Zara Home zawsze pojawiało się wiele elementów nawiązujących do życia podwodnego oraz stylu marynistycznego. Tym razem tematom tym poświęcono całą kolekcję. Na sezon wiosna-lato 2017 przygotowano serię o nazwie Underwater, czyli podwodny świat. Nie znajdziemy w niej jednak zbyt wiele typowych błękitów.

Kolekcja Underwater pełna jest koralowców, rozgwiazd i wodnych stworzeń. Całość została podzielona na trzy kolorystyczne segmenty: koralowy, turkusowy i szary. Barwy uzupełniające to biele, różne odcienie różu, fioletów, beżów i w końcu błękity oraz zieleń morska. Znajdziemy też liczne złote akcenty. W skład kolekcji wchodzą pościele, poduszki, zastawa stołowa, przedmioty dekoracyjne i wiele więcej. Całość idealnie pasuje wpisuje się w letnie klimaty. Kolekcja jest bardzo słoneczna i lekka. Ma w sobie jednak też sporo szyku. Przypadnie do gustu nie tylko miłośnikom nurkowania i egzotycznych wypraw.

W skład kolekcji Underwater wchodzą także świece zapachowe, kadzidełka, odświeżacze powietrza, zapachowe zawieszki, ale też mydła i balsamy do ciała. Wszystkie mają świeże, morskie zapachy.

Skomentuj:

Zara Home prezentuje wiosenno-letnią kolekcję pełną morskich motywów