Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Nowości w letniej kolekcji H&M Home

red.

Kilka miesięcy temu poznaliśmy pierwszą odsłonę letniej kolekcji wyposażenia wnętrz od H&M Home. Teraz pojawiła się kolejna.

H&M Home w nowej letniej kolekcji wciąż pozostaje bliski wakacyjnym, plażowym klimatom. Jednak ta seria, w odróżnieniu od poprzedniej jest bardziej stonowana i naturalna. W pierwszej odsłonie królowały egzotyczne motywy i złocenia. W drugiej mamy dużo neutralnych braw i błękitów, choć wciąż w bardzo plażowym klimacie.

Przeczytaj: Letnia kolekcja w sklepach H&M Home. Połączenie egzotyki i złota

W sklepach H&M Home znajdziemy przede wszystkim dużo tekstyliów: ręczniki plażowe, pościele, obrusy, poduszki, serwety czy ścierki. Większość z nich pokrywają delikatne, wschodnie wzory, bądź pozostają zupełnie gładkie. Obok tkanin mamy ciekawe wyroby ze szkła z uwięzionymi wewnątrz delikatnymi bąbelkami. Lampiony, dzbanki i inne naczynia z tego szkła występują w wersji zupełnie przeźroczystej bądź błękitnej. Kolor ten jest największym wyróżnikiem nowej serii i elementem spajającym całość.

Cały letni asortyment H&M Home jest w stanie zaspokoić różne gusta. To rzeczy, które umilą letnie dni, a w czasie zimniejszych będą przypominać o dniach spędzonych na plaży.

Skomentuj:

Nowości w letniej kolekcji H&M Home