Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Len motywem przewodnim w nowej kolekcji Zara Home

Anna Oporska

W kolekcje porcji nowości na sezon wiosna-lato 2017 marka Zara Home stawia na len - tkaninę najlepiej wpisującą się w wakacyjny klimat.

Zara Home często w swoich kolekcjach nawiązuje do natury. Nie dziwi więc, że w nowej propozycji na sezon wiosna-lato sięgnęła po len. Do lnianych tkanin powracamy właśnie latem. Są naturalne, przewiewne i lekkie. Świetnie się sprawdza w letnich aranżacjach, szczególnie w stylach rustykalnym, skandynawskim, ale też boho, greckim i wiejskim, czyli wszystkich tych, w których natura odgrywa istotną rolę.  

W nowej lnianej kolekcji Zara Home można znaleźć obrusy, serwetki, pościel, podkładki pod talerze, poszewki, lniane ręczniki, pledy i dywaniki. Lniane tkaniny pojawiają się wyłącznie w naturalnych odcieniach kojarzących się krajami południowymi, jak Hiszpania czy Grecja. Kolorystyka została jedynie uzupełniona o biel i czerń. Obok zastosowania lnu kolekcję wyróżnia prostota. Formy wszystkich produktów są bardzo uproszczone, a dzięki temu uniwersalne. Tylko gdzieniegdzie pojawiają się frędzle i delikatne aplikacje.

Uzupełnieniem lnianej oferty w kolekcji Zara Home są naczynia i akcesoria utrzymane w takiej samej stylistyce. Znajdziemy wśród nich ramki na zdjęcia, wazony, pudełka, ozdoby i różnorodne naczynia. Zazwyczaj zdobią je delikatne, geometryczne wzory. Całą kolekcję można zobaczyć w nowej sesji, którą Zara Home właśnie zaprezentowała.

 

Skomentuj:

Len motywem przewodnim w nowej kolekcji Zara Home