Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Kwiaty w nowej jesiennej kolekcji Zara Home

red.

Kwiaty tylko na wiosnę i lato? Nic z tych rzeczy. W nowej odsłonie jesiennej kolekcji w sklepach Zara Home rośliny dominują. W końcu cóż, jak nie one mają nam przypominać o cieplejszych dniach.

Zara Home stopniowo wprowadza do swojej oferty nowe serie na sezon jesień-zima 2017/2018.O pierwszej odsłonie kolekcji możesz przeczytać w artykule: Zara Home prezentuje nową, jesienną kolekcję Zyskała ona nazwę Second Nature, czyli druga natura i wyróżniała się prostotą, a nawet pewnym ascetyzmem. W nowej odsłonie jesiennych nowości ponownie odniesienia do natury wybijają się na plan pierwszy, jednak w dużo bardziej dosłowny sposób. Dominują kwiaty w dość klasycznym wydaniu. Nieco przygaszone, ciepłe barwy, delikatne pączki, płatki i listki - taki klimat znajdziemy w ukwieconej kolekcji Zara Home. 

Jesienna kolekcja jest klasyczna i nieco romantyczna w wyrazie. Kwiatowe motywy pojawiają się głównie na naczyniach stołowych oraz tkaninach - poduszkach, pościeli i narzutach. Główne kolory tej serii to zgaszony róż, nasycony żółty, ciemna zieleń, czerwień i delikatne fiolety. Całość ma też lekki posmak vintage. Wszystko to sprawia, że kolekcja nabiera uniwersalnego charakteru, który świetnie się odnajdzie we wnętrzu w każdym stylu.

Skomentuj:

Kwiaty w nowej jesiennej kolekcji Zara Home