Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Wygodny odpoczynek

KW

W salonie, sypialni, na tarasie czy w ogrodzie wygodny wypoczynek zapewnią odpowiednio dobrane meble – oto nasze propozycje.

Meble z pikowaniem

Meble polskiej marki Sweet Sit z pikowanym siedziskiem, oparciem lub będące połączeniem obu kombinacji, pomimo swoich kompaktowych rozmiarów, tworzą w przestrzeni poczucie wyjątkowego luksusu. Z czego wynika ich popularność? O tym można przekonać się, oglądając kolekcje sof i foteli marki Sweet Sit, których jakość gwarantuje Fabryka Mebli Gala Collezione.

SweetSit.pl

Sofa Nova
Sofa Nova
Sweet Sit

Sofa do małych wnętrz

BoConcept prezentuje Lille: perfekcyjną sofę do małych przestrzeni w miejskim stylu To piękna w swojej prostocie sofa o lekkiej i atrakcyjnej formie. Zaokrąglone podłokietniki i gładkie poduchy siedziska czynią z niej minimalistyczny, ale wciąż wyszukany dodatek do nowoczesnych wnętrz w miejskim stylu.

boconcept.com/pl-pl

Sofa Lille
Sofa Lille
BoConcept

Łóżko tapicerowane

Łóżko tapicerowane z podnoszonym metalowym stelażem i pojemnikiem na pościel o powierzchni spania 160 x 200 cm (model Berlin PLUS). Tkanina Toptextil, standardowa wysokość zagłówka 125 cm. Dostępne też w wymiarach niestandardowych.

loft3d.pl

Łóżko tapicerowane
Łóżko tapicerowane Berlin PLUS
loft3d.pl

Lewitujące łóżko

Znudziło Ci się klasyczne łóżko? Poznaj łóżko „lewitujące" LAOS. Ciekawa iluzja w prostej formie wykorzystująca lite drewno najwyższej jakości. Meble z tej kolekcji zachwycą nie tylko ponadczasowym designem, ale i funkcjonalnością. Zarówno meble, jak i dodatki sypialniane oferowane przez polskiego producenta pozwolą stworzyć aranżację, która łączy nieśmiertelną klasykę z awangardową nutą.

polanomeble.pl

Łóżko „lewitujące" LAOS
Łóżko „lewitujące" LAOS
polanomeble.pl

Wypoczynek w ogrodzie

Czy zastanawialiście się kiedyś, dlaczego meble ogrodowe nie są równie wygodne jak te w domu? Jest tak dlatego, że muszą być odporne na zmieniające się warunki atmosferyczne. W związku z tym potrzebny był kompromis między wytrzymałością a wygodą. Był, ale teraz już nie jest potrzebny. Poznajcie linię Moja – przedstawiciela miękkich ogrodowych mebli wypoczynkowych.

egoe.eu

Miękkie ogrodowe meble wypoczynkowe Moja
Miękkie ogrodowe meble wypoczynkowe Moja
egoe.eu
    Więcej o:

Skomentuj:

Wygodny odpoczynek