Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Wymarzony mebel w 5 krokach. Teraz zaprojektujemy go sami

Artykuł sponsorowany

Idealne meble to takie, które łączą w sobie funkcjonalność, komfort, trwałość i estetykę, dopasowując się do naszych potrzeb oraz stylu wnętrza. Ich poszukiwania często pochłaniają dużo cennego czasu. Dlatego warto postawić na rozwiązania, które umożliwiają samodzielną konfigurację, dając przy tym dużo satysfakcji.

Witryna Creative.
Witryna Creative.
VOX

Dokładnie takie, jak potrzebujesz

System meblowy Creative od marki VOX pozwala na pełną personalizację mebli – zarówno funkcjonalną, jak i stylistyczną. Różnorodność kolorów korpusów i frontów, wybór spośród kilkunastu rodzajów uchwytów i nóżek – tutaj wszystko zostało przemyślane w taki sposób, aby każdy z nas mógł stworzyć mebel „szyty na miarę”. Wystarczy skorzystać z konfiguratora online i dać się ponieść kreatywności. Tu nie ma miejsca na błędy. Konfigurator został zaprojektowany w taki sposób, aby wszystko na pewno do siebie pasowało. A na efekt wcale nie trzeba długo czekać.

System Creative.
System Creative.
VOX

Krok 1: zacznij od podstaw

W pierwszym kroku wybieramy mebel, który chcemy mieć w swoim domu. Możemy skorzystać zarówno z gotowych opcji, jak i stworzyć własną, co zdecydowanie jest lepszą zabawą. Oferta systemu Creative jest szeroka: szafy, regały, komody, kredens, szafki RTV, stoły, biurka czy łóżka. W ten sposób możemy stworzyć samodzielnie zarówno jeden mebel, jak i cały komplet – do salonu, sypialni, przedpokoju, a nawet kuchni czy pokoju dziecięcego.

 

Krok 2: dodawaj, usuwaj, zmieniaj

Idealna szafa, regał czy komoda mieszczą wszystkie nasze skarby, a przy okazji ułatwiają ich przechowywanie i segregowanie. Aby robić to jeszcze lepiej i sprytniej, możemy samodzielnie skonfigurować wnętrza mebli Creative, decydując m.in. o ilości, szerokości i rozmieszczeniu półek, szuflad czy drążków. To ważne, jeśli lubimy porządek i dobrze zorganizowaną przestrzeń. Własnoręcznie skonfigurowany mebel spełni wszystkie nasze potrzeby, a do tego będzie jedyny w swoim rodzaju.

 

Meble otwarte czy zamknięte? W Creative to my decydujemy o rozmieszczeniu drzwi i kierunku ich otwierania. Dzięki najnowszej opcji, jaką jest możliwość dodawania przeszkleń, możemy stworzyć również efektowne witryny, które  wyeksponują  nasze skarby.  Jeśli jednak zależy nam na ukryciu wszelkich cennych przedmiotów, pomińmy ten krok.

Krok 3: kolory, kolory, kolory

Gdy wybieramy nowe meble, ważne jest, aby odzwierciedlały one klimat danego pomieszczenia, a przy okazji tworzyły harmonijną całość z pozostałymi elementami wyposażenia. Dlatego tak istotny jest wybór odpowiedniego koloru. Meble Creative dostępne są w aż 10 odcieniach, co pozwala na jeszcze doskonalsze dopasowanie do wystroju wnętrza i panującej w nim kolorystyki. Wybierać możemy spośród klasycznej bieli, szarości lub czerni, trzech odcieni brązu, spokojnego nude, soczystego szafranu, butelkowej zieleni i głębokiego indygo.

 

Stonowane, klasyczne, a może wyraziste? Meble Creative są dostępne w aż 10 kolorach.
Stonowane, klasyczne, a może wyraziste? Meble Creative są dostępne w aż 10 kolorach.
VOX

Krok 4: solidna podstawa to… podstawa

Nóżki w systemie Creative są dostępne w aż 12 wariantach, które możemy dobierać zarówno do koloru mebla, jak i rodzaju powierzchni, na której będzie on stać.

 

Krok 5: dobry uchwyt

Szafki czy szuflady Creative możemy uzupełnić o jeden z 11 rodzajów uchwytów. Do wyboru mamy także opcję „push”, czyli wygodny system otwierania, dzięki któremu zachowamy gładką powierzchnię mebla.

 

System Creative pozwala dać wyraz indywidualności poprzez projektowanie własnych mebli. Konfigurator online dostępny jest na stronie vox.pl.

    Więcej o:

Skomentuj:

Wymarzony mebel w 5 krokach. Teraz zaprojektujemy go sami