Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Wyposażenie łazienki z możliwością personalizacji

mat. prasowe

W poszukiwaniu wyposażenia wnętrz stawiamy nie tylko na funkcjonalność - przykładamy wagę również do oryginalnego wzornictwa. Oto produkty łazienkowe, które można spersonalizować pod względem kształtu i koloru.

Kalait white stone prostokatny
Kalait white stone prostokatny
Schedpol

Spersonalizowane wyposażenie łazienkowe 

Personalizowana oferta marki Schedpol to nowe podejście do projektowania sprzętów łazienkowych, stanowiące przełom w branży. Przedsiębiorcy poszukujący nietypowych rozwiązań dla swoich klientów mają teraz możliwość samodzielnego określenia formy, struktury wykończenia i koloru wyposażenia, korzystając z indywidualnych projektów i palety RAL.

Taka opcja pozwala nie tylko na idealne dopasowanie wyposażenia łazienki do jej stylu, ale także na tworzenie spójnych zestawów wizualnych, na przykład systemu prysznicowego z jednolitym wykończeniem i kolorem brodzika, ścianki prysznicowej i umywalki. Co istotne, zamawiający mają wpływ nie tylko na wygląd produktu, ale także na technologię wykonania, rodzaj wypełnienia i stopień antypoślizgowości.

Kierujemy tę ofertę do naszych partnerów biznesowych - architektów, wykonawców, importerów, producentów i hurtowni posiadających własne marki - którzy poszukują dla swoich odbiorców nietypowych rozwiązań wzorniczych. Przy większych zamówieniach oferujemy im niemal nieograniczone możliwości tworzenia, zapewniając pełne wsparcie i doradztwo naszego doświadczonego zespołu. Z myślą o pojedynczych zamówieniach przygotowaliśmy naprawdę szeroką ofertę produktów dostępnych w standardzie. Mnogość kształtów, wymiarów, opcji kolorystycznych, wariantów wykończenia czy nawet wzmocnienia konstrukcji brodzika sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. 

mówi Piotr Fuhrmann, Marketing Product Manager firmy.
New Horizons Black Stone
New Horizons Black Stone
Schedpol

Trend: dopasowanie do potrzeb

Rośnie popularność wyrazistego wzornictwa również w przypadku elementów wyposażenia łazienkowego, które dotychczas zazwyczaj utrzymywano w klasycznej bieli. Przykładem tego trendu są modne obecnie kolorowe umywalki. Choć wybór brodzików czy wanien w nietypowych kolorach jest nadal rzadko spotykany, ta sytuacja zmienia się stopniowo. Coraz bardziej pożądana staje się dostępność produktów w określonych barwach, zwłaszcza takich jak czerń, beż czy odcienie ziemi. W kontekście rosnącej popularności intrygujących faktur, sprzęty o strukturalnym wykończeniu zaczynają wypierać te o gładkiej powierzchni.

Rośnie popularność na produkty zainspirowane naturą, takie jak brodziki prysznicowe ozdobione strukturą naturalnego kamienia. Pełna gama kolorów i wzorów wykończenia brodzików została przedstawiona w naszym najnowszym wzorniku Schedpol, który został stworzony z myślą o projektantach i architektach wnętrz w oparciu o ich unikalne potrzeby. Jesteśmy przekonani, że ten wzornik stanie się przydatnym narzędziem usprawniającym ich codzienną pracę i ułatwiającym współpracę z klientami. 

mówi Piotr Fuhrmann.
Schedline Protos Black Stone
Schedline Protos Black Stone
Schedpol

Więcej informacji na stronie: www.schedpol.pl.

    Więcej o:

Skomentuj:

Wyposażenie łazienki z możliwością personalizacji