Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Z Franke gotowanie jest przyjemniejsze

AS

Wspólne przygotowywanie posiłków daje radość całej rodzinie. Firma Franke opracowała nowe, zaawansowane technologicznie urządzenia AGD, które sprawiają, że gotowanie staje się łatwiejsze, a Ty masz więcej czasu dla najbliższych.

Piekarnik i płyta z linii Mythos z funkcją Cook Assist
Piekarnik i płyta z linii Mythos z funkcją Cook Assist
Fot. Franke

Kuchenny pomocnik

Gotowanie i pieczenie nigdy nie było takie łatwe i przyjemne. Piekarniki i płyty indukcyjne zostały wyposażone  w funkcję Cook Assist, czyli  programy automatycznie dopasowujące temperaturę i czas pieczenia lub gotowania do konkretnych dań. W piekarniku wystarczy wybrać z listy na wyświetlaczu danie, a o resztę zadba już urządzenie. W przypadku płyty indukcyjnej Cook Assist przeprowadzi nas krok po kroku przez gotowanie lub smażenie ulubionych potraw, wyświetlając kolejne wskazówki. 

Kilka dań w jednym czasie

Maksymalne wykorzystanie możliwości urządzeń zainteresuje nie tylko zabiegane mamy, ale też organizatorów domowych przyjęć. I tak, dzięki równomiernej dystrybucji ciepła w piekarniku upieczemy cztery potrawy razem bez ryzyka mieszania się smaków i przenikania zapachów. W ten sposób możemy przygotować cztery różne ciasta, zapiekanki czy kompletny posiłek od przystawki po deser w tym samym czasie oszczędzają przy tym energię i pieniądze. Z kolei wśród płyt znajdziemy model umożliwiający równoczesne gotowanie nawet na ośmiu polach z różnymi ustawieniami mocy. 

Dietetycznie i zdrowo

W czasach, w których przywiązujemy tak dużą wagę do zdrowego, zbilansowanego odżywiania przyda się piekarnik z funkcją pary (Full Steam). Na samej parze ugotujemy dietetyczne warzywa i ryby, bez tłuszczu zachowując przy tym ich naturalny smak. Pieczenie wspomagane parą to dania zarumienione i chrupiące z zewnątrz, a jednocześnie delikatne i soczyste w środku. W ten sposób możemy upiec idealnego indyka czy kurczaka, które tak łatwo można przesuszyć w zwykłym piekarniku. W kuchenkach mikrofalowych do zabudowy znajdziemy również pojemnik do gotowania na parze. 

 

Intensywne użytkowanie, łatwe czyszczenie 

Nowoczesne piekarniki zawierają nie tylko powiększone komory XXL, ale także nowe specjalne funkcje, automatyczne programy i skuteczny termoobieg. Sterowanie ułatwiają dotykowe wyświetlacze czy eleganckie chowane pokrętła. Również czyszczenie jest proste i ekologiczne. W zależności od modelu możemy skorzystać z funkcji pyrolizy lub hydrolizy, które uwalniają nas od kłopotliwego szorowania przypalonych resztek. 

Pyroliza - podczas procesu czyszczenia piekarnik nagrzewa się do 500 st. C. w wyniku czego zabrudzenia i resztki zamieniają się w popiół, który możemy łatwo usunąć z piekarnika suchą szmatką. 

Hydroliza- przy pomocy płynu hydrolitycznego piekarnik po nagrzaniu wytwarza parę wodą, która zmiękcza zaschnięty tłuszcz na ściankach i szybie urządzenia, dzięki czemu możemy go w łatwy sposób usunąć

W przypadku płyty indukcyjnej Franke mamy szeroki wybór modeli:

  • szerokość: 65 cm,
  • szerokość: 77 cm,
  • szerokość: 30 cm

W każdym modelu płyty jest możliwość połączenia dwóch sąsiadujących pól w jedno duże co idealne sprawdza się przy użyciu długich naczyń. Wszystkie nowe płyty indukcyjne Franke mają też możliwość zamontowania ich na równi z blatem.

Nowoczesne, pełne pomocnych funkcji i przyjaznych rozwiązań produkty AGD dadzą nam więcej czasu dla siebie i naszych bliskich. Zainteresują pasjonatów gotowania lubiących odkrywać nowe smaki. Sprawdzą się również w domach, w których dużo się gotuje, gdzie kuchnia tętni życiem od rana do wieczora.

    Więcej o:

Skomentuj:

Z Franke gotowanie jest przyjemniejsze