Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Zehnder Tetris - nowy grzejnik dekoracyjny z linii Studio Collection

materiał reklamowy

Zehnder koncentruje się na podnoszeniu jakości życia przez dostarczanie klientom najlepszych rozwiązań w zakresie komfortowego, zdrowego i energooszczędnego klimatu wnętrz. Jako specjalista w dziedzinie designu stymuluje do poszukiwania nowych, niekonwencjonalnych rozwiązań. Zainspirowany nurtem rzeki i rytmem lotu Zehnder wprowadza na rynek nowy grzejnik łazienkowy - Zehnder Tetris.

Zehnder Tetris - nowy grzejnik dekoracyjny z linii Studio Collection
Zehnder Tetris - nowy grzejnik dekoracyjny z linii Studio Collection
Zehnder

Zehnder, znany ze swojego doświadczenia w łączeniu formy, funkcjonalności i nowoczesnego wzornictwa w grzejnikach, po raz kolejny potwierdził realizację hasła linii Zehnder Studio Collection - forma podąża za funkcją.

W rytmie ciepła

Zehnder ponownie połączył siły z renomowanym studiem projektowym King & Miranda w ramach pracy nad kolekcją Zehnder Studio Collection. Najnowszy grzejnik łazienkowy Zehnder Tetris został stworzony z myślą o wprowadzeniu poczucia ruchu i przestrzeni do łazienek i kuchni. Zaprojektowano go zgodnie z filozofią, która równoważy proporcje i zapewnia przestrzeń do oddychania.

Zarówno w architekturze, jak i designie badania nad rytmem są czymś stałym. Uwidocznienie rytmu w produktach i budynkach pomaga ludziom je zrozumieć i zapamiętać. Tetris jest hołdem dla falującego ruchu płynów, do wchodzenia i wychodzenia wody w obiegach grzewczych i krążenia krwi w naszym ciele.

stwierdził Santiago Miranda.

Zehnder Tetris – natura i architektura

Tetris szczyci się czystymi liniami, które są podkreślone przez precyzyjne techniki produkcyjne, tworząc niemal bezszwową konstrukcję. Wizja związku natury i architektury została zmaterializowana poprzez połączenie czystej precyzji linii ze wzorem płynącej rzeki. Ta ekskluzywna współpraca płynnie łączy fascynującą estetykę z praktycznością, zaspokajając potrzeby wszystkich użytkowników - od łazienek dla indywidualistów, po łazienki dla rodzin, gdzie wszyscy szukają niezawodnego, a jednocześnie stylowego rozwiązania w postaci grzejnika ręcznikowego.

Tetris jest najnowszym elementem naszej oferty dekoracyjnych grzejników ręcznikowych i kontynuuje nasze aspiracje do tworzenia produktów, które z jednej strony są ponadczasowe, a z drugiej odzwierciedlają aktualne trendy w aranżacji wnętrz.

podkreśla Giovanni Suma, Director Product Management Radiators w Zehnder Group.

Nowy grzejnik nie tylko zapewnia optymalną moc cieplną, ale także zachwyca estetyką i praktycznością, dzięki czemu może pomieścić rodzinną kolekcję ręczników. Dostępny jest w wariantach o wysokości 860 mm, 1100 mm, 1460 mm i 1700 mm oraz szerokości 500 mm i 600 mm, aby zapewnić optymalne dopasowanie do wszystkich układów łazienkowych. Dodatkowo, grzejnik może być produkowany w całej gamie kolorów z palety Zehnder's World of Colours, umożliwiając nabywcom znalezienie idealnego dopasowania do ich indywidualnego stylu i wystroju wnętrza.

Na stronie www.zehnder.pl można uzyskać więcej informacji na temat Zehnder Tetris i odkryć szeroką gamę palety kolorów Zehnder, w jakiej dostępny jest nowy grzejnik.

    Więcej o:

Skomentuj:

Zehnder Tetris - nowy grzejnik dekoracyjny z linii Studio Collection